1 lună in urmă 1

Încă un meci amical și încă o victorie pentru Steaua. Daniel Oprița și-a verificat, astăzi, 6 martie, jucătorii într-un ultim test cu o echipă de aceeași divizie, a treia, CSM Alexandria. Scorul final a fost 2-0, iar Steaua a marcat câte un gol pe repriză.

Rareș Enceanu, reușită spectaculoasă

Rareș Enceanu a fost cel care a deschis scorul, cu o execuție superbă. Mijlocașul a șutat de la aproximativ 20 de metri, direct în viclu, și a făcut 1-0 pentru Steaua încă din minutul 34. Al doilea gol, din partea a doua, a fost semnat de Ovidiu Morariu, în minutul 69. Acesta a punctat cu o lovitură de cap, în urma unui corner din partea dreaptă.

CONTINUAREA ARTICOLULUI o poți citi pe Liga2.ro:

The post VIDEO | Steaua a câștigat și ultimul amical, cu CSM Alexandria. Rareș Enceanu a marcat un gol senzațional appeared first on Prosport.