VIDEO Portarul Sevillei a marcat in minutul 94 ca un veritabil atacant

1 lună in urmă 1

Portarul Sevillei, Bono, a marcat golul egalizator in minutul 94 si si-a salvat echipa de la o infrangere.

Sevilla a scos un punct in ultimele secunde ale meciului cu Valladolid, dupa o reusita din actiune a portarului. Marocanul Bono a trimis mingea in poarta gazdelor la ultima faza a meciului, cand urcase in careul echipei adverse. Sevilla era condusa dupa reusita din penalty a lui Orellana, din finalul primei reprize.

Cu aceasta remiza, andaluzii raman pe locul patru in clasament.

Alex Chipciu, dupa dezastrul cu fosta echipa, FCSB: "Imi pare rau ca am gresit, poate meciul mergea spre 0-0"

Dezvaluire exploziva. Cine e fotbalistul celebru care are relatii sexuale de 12 ori pe zi. Sotia ii este si impresar

Cristiano Ronaldo, cel mai bun marcator din istoria fotbalului? Mesajul transmis de legendarul Pele