1 lună in urmă 2

Etapa a 17-a a Ligii 2 are programat și astăzi, 26 februarie, un meci, după ce ieri a debutat cu partida de la Buzău dintre SCM Gloria și Rapid, încheiată la egalitate, scor 0-0. De această dată, jocul are loc la Cluj-Napoca, pe Cluj Arena, de la ora 17:30, acolo unde se întâlnesc Universitatea Cluj și CSM Slatina.

Se vor întâlni două echipe cu obiective diferite, cât și cu un început neasemănător în acest nou an.

CONTINUAREA ARTICOLULUI o poți citi pe Liga2.ro:

The post ”U” Cluj bate in extremis CSM Slatina, cu gol dat în prelungirile prelungirilor! Idan Golan salvează ”studenții” și îi urcă pe loc de play-off appeared first on Prosport.