1 lună in urmă 1

Campionatul Liga 3, ediția 2020/2021, își reia de astăzi, 12 martie 2021, meciurile, după o pauză de fix patru luni de la disputarea ultimei etape a primei părți a sezonului. Îmbucurător pentru competiție și fotbalul românesc este că toate cele 100 de echipe sunt aliniate la start în acest an, chiar dacă unele dintre ele au trecut prin momente grele în iarnă sau încă se află în incertitudine.

Runda a 11-a debutează astăzi, de la ora 15:00, cu 16 partide din totalul de 50, restul, în afară de una, urmând să aibă loc mâine, sâmbătă, tot de la o

CONTINUAREA ARTICOLULUI o poți citi pe Liga2.ro:

The post S-a reluat campionatul Ligii 3 | Steaua obține o remiză în prelungiri cu FCSB 2, Foresta pierde acasă cu Ceahlăul. Oțelul și Sepsi 2 au înregistrat scorul rundei a 11-a appeared first on Prosport.