Preliminarii CM 2022, etapa 6. Azerbaijan - Portugalia, primul meci al zilei, de la 19:00, la Digi Sport 1. Programul complet

1 lună in urmă 239

  • Preliminarii CM 2022: Franța - Finlanda, marți, 21:45, Digi Sport 1

  • Preliminarii CM 2022: Olanda - Turcia, marți, 21:45, Digi Sport 2

Primul meci din partea a doua a preliminariilor este din grupa A, Azerbaijan - Portugalia, programat de la ora 19:00, în direct la Digi Sport 1. Capul de afiș al zilei este Olanda - Turcia, care se joacă tot marți, dar de la ora 21:45, și va putea fi urmărit la Digi Sport 2. În această rundă, România, care a obținut două victorii în această lună și continuă să spere la locul de baraj, va juca în Macedonia de Nord, duel programat miercuri, de la 21:45.

Preliminarii CM 2022, etapa 6. Programul zilei de marți, 7 septembrie

Grupa A:

  • Azerbaijan - Portugalia, marți, 7 septembrie, ora 19:00, în direct la Digi Sport 1
  • Irlanda - Serbia, marți, 7 septembrie, ora 21:45

Grupa D:

Hai în Digi Online să vezi European Qualifiers! În Europa începe lupta pentru un loc la Campionatul Mondial de Fotbal 2022 Qatar!

  • Bosnia - Kazahstan, ora 21:45
  • Franța - Finlanda, ora 21:45, în direct la Digi Sport 1

Grupa F:

  • Austria - Scoția, ora 21:45
  • Danemarca - Israel, ora 21:45, în direct la Digi Sport 4
  • Insulele Feroe - Republica Moldovan, ora 21:45

Grupa G:

  • Muntenegru - Letonia, ora 21:45
  • Olanda - Turcia, ora 21:45, în direct la Digi Sport 2
  • Norvegia - Gibraltar, ora 21:45

Grupa H:

  • Croația - Slovenia, ora 21:45, în direct la Digi Sport 3
  • Rusia - Malta, ora 21:45
  • Slovacia - Cipru, ora 21:45

Preliminarii CM 2022, etapa 6. Programul zilei de miercuri, 8 septembrie

Grupa B:

  • Grecia - Suedia, ora 21:45
  • Kosovo - Spania, ora 21:45, în direct la Digi Sport 4

Grupa C:

  • Italia - Lituania, ora 21:45, în direct la Digi Sport 3
  • Irlanda de Nord - Elveția, ora 21:45

Grupa E: 

  • Belarus - Belgia, ora 21:45
  • Țara Galilor - Estonia, ora 21:45

Grupa I:

 

  • Albania - San Marino, ora 21:45
  • Ungaria - Andorra, ora 21:45
  • Polonia - Anglia, ora 21:45, în direct la Digi Sport 3

Grupa J: 

  • Armenia - Liechtenstein, ora 19:00, în direct la Digi Sport 1
  • Islanda - Germania, ora 21:45, în direct la Digi Sport 1
  • Macedonia de Nord - România, ora 21:45
Etichete: program cm 2022 , preliminarii cm 2022
Citeşte Articolul Întreg pe Sursă