Meci dramatic în Spania, între Granada și FC Barcelona. Cât s-a terminat partida

1 săptămână in urmă 21

Sambata, 08 Ianuarie 2022, ora 21:48

111 citiri

FC Barcelona a pierdut victoria în ultimele minute la Granada.

Olandezul Luuk de Jong a deschis scorul pentru catalani în repriza a doua, care au fost însă egalați chiar în finalul meciului.

Cu om în plus după eliminarea lui Gavi, Granada a marcat în minutul 89 prin Puerstas și a obținut un punct mare contra catalanilor.

După acest egal, FC Barcelona este pe locul 5 în campionat cu 32 de puncte, iar Granada pe 12, cu 24 de puncte.

Formaţia FC Barcelona s-a calificat în optimile Cupei Spaniei, după ce a învins, miercuri, în deplasare, cu scorul de 2-1, echipa de ligă a treia Linares. Pentru FC Barcelona au marcat...

FC Barcelona, o nouă victorie cu Xavi antrenor. Catalanii au câștigat și datorită VAR-ului la Villareal VIDEO

Victorie importantă pentru FC Barcelona. Catalanii au câștigat cu 3-1 la Villareal și se apropie de locurile de Champions League. Echipa lui Xavi a deschis scorul datorită VAR-ului,...