LIVE Romania - Germania 0 - 1. Am rezistat doar 16 minute. Gnabry a deschis scorul pentru nemti

2 săptămâni in urmă 1

Minutul 16 - Gnabry inscrie pentru Germania dupa o pasa a lui Haverts

Minutul 12 - Mihaila suteaza cu stangul peste poarta din pozitie buna

Minutul 9 - Nita scoate senzational in fata lui Kai Haverts care a scapat singur spre poarta noastra

Minutul 4 - Emre Can suteaza pe langa poarta

Minutul 1 - a inceput meciul

STIREA INITIALA

Romania joaca cu Germania in preliminariile de calificare pentru Mondialul de Qatar.

Meciul cu nemti vine pentru nationala dupa victoria dificila cu Macedonia de Nord, 3-2.

ROMANIA:

Nita - Ovidiu Popescu, Chiriche, Tosca, Camora - Stanciu, Razvan Marin - Ianis Hagi, Tanase, Mihaila, Keseru.

Germania: 1. Neuer - 13. Klostermann, 4. Ginter, 16. Rudiger, 23. Can - 21. Gundogan, 18. Goretzka, 6. Kimmich - 19. Sane, 20. Gnabry, 10. Havertz

Poveste colosala. Cum a mancat Adrian Mutu 7 portii de macaroane cu nuca la o masa? "Esti ca un brontozaur"

Cat va castiga Laurentiu Reghecampf in Arabia Saudita

Capitanul Romaniei ii ataca pe maghiari dupa meciul castigat la EURO. "Tiganii astia, cum ne strigati voi pe teren, v-au batut 2-1"