LISTA localităților cu focarele COVID-19. Unde a scăzut rata de infectare în România -  Cele mai sigure stațiuni montane

4 săptămâni in urmă 26

VINERI, 05 NOIEMBRIE 2021, 14:31

SURSĂ: realitatea.net AUTOR: REALITATEA.NET

La nivelul orașelor din țară, cea mai ridicată incidență COVID-19 este tot în Otopeni, județul Ilfov - 17,02, unde au fost raportate 350 de cazuri din peste 20.500 de locuitori, în timp ce în Borsec, județul Harghita este cea mai mică rată de infectare - 3,01, adică 8 cazuri dintre cei 2.605 de locuitori. La nivelul comunelor, Rimetea, din Alba, are o incidență de doar 3 la mia de locuitori - 3 cazuri din 999 de persoane, în timp ce comuna Săceni din Teleorman, se află în continuare pe primul loc, cu cea mai mare valoare a ratei de infectare - 30,86, adică 32 de cazuri confirmate printre cei 1.037 de localnici. 

În stațiunile montane preferate de români, expunerea la infectare rămâne la fel de ridicată, cele mai multe având incidențe coronavirus de peste 9 la mia de locuitori.

BRAȘOV -  11,71
PREDEAL - 10,53
RÂȘNOV - 10,07
SINAIA - 9,45
BUŞTENI - 9,19
VATRA DORNEI - 6,61

LISTA orașe și municipii cu incidența mai mare sau egală cu 3/1.000locuitori

Nr.crt.JUDEȚLocalitatePopulațieCazuriIncidență
1ILFOVORAŞ OTOPENI2056035017,02
2BIHORORAŞ NUCET22953916,99
3BIHORORAŞ ŞTEI718211916,57
4ILFOVORAŞ POPEŞTI-LEORDENI4402465514,88
5ALBAMUNICIPIUL ALBA IULIA76348109814,38
6ILFOVORAŞ MĂGURELE1260817613,96
7ARADORAŞ SEBIŞ63078813,95
8ILFOVORAŞ BUFTEA2358032613,83
9BIHORMUNICIPIUL MARGHITA1740723613,56
10IALOMIŢAORAŞ AMARA793310613,36
11ILFOVORAŞ VOLUNTARI4587361113,32
12BIHORMUNICIPIUL BEIUŞ1102714613,24
13ARADORAŞ NĂDLAC778810313,23
14ILFOVORAŞ BRAGADIRU3102240513,06
15BIHORMUNICIPIUL ORADEA225319292913
16ALBAORAŞ ABRUD51916612,71
17PRAHOVAMUNICIPIUL PLOIEŞTI222039277412,49
18ILFOVORAŞ CHITILA1636220412,47
19MUREŞMUNICIPIUL TÂRGU MUREŞ147535181912,33
20ALBAMUNICIPIUL SEBEŞ3291140512,31
21ILFOVORAŞ PANTELIMON3121538112,21
22SIBIUMUNICIPIUL SIBIU170083206112,12
23PRAHOVAORAŞ URLAŢI1158514012,08
24TELEORMANORAŞ ZIMNICEA1411716911,97
25ARADMUNICIPIUL ARAD176306209711,89
26MUREŞORAŞ SOVATA1014412011,83
27BRAŞOVMUNICIPIUL BRAŞOV293407343511,71
28MUNICIPIUL BUCUREŞTIMUNICIPIUL BUCUREŞTI22053552560511,61
29IALOMIŢAORAŞ FIERBINŢI-TÂRG44835211,6
30ARGEŞORAŞ ŞTEFĂNEŞTI1614118111,21
31BUZĂUMUNICIPIUL BUZĂU129797144011,09
32BRĂILAORAŞ ÎNSURĂŢEI68117511,01
33BRĂILAORAŞ FĂUREI38014110,79
34SIBIUORAŞ CISNĂDIE2568527610,75
35VÂLCEAORAŞ CĂLIMĂNEŞTI87569310,62
36PRAHOVAORAŞ BĂICOI1876019910,61
37SĂLAJMUNICIPIUL ZALĂU6970273710,57
38DÂMBOVIŢAMUNICIPIUL TÂRGOVIŞTE9182696810,54
39BRAŞOVORAŞ PREDEAL48425110,53
40CLUJMUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA337112354510,52
41HUNEDOARAMUNICIPIUL DEVA6813771610,51
42ARGEŞMUNICIPIUL PITEŞTI171378180110,51
43TIMIŞMUNICIPIUL TIMIŞOARA321723337010,47
44BRĂILAMUNICIPIUL BRĂILA196123203410,37
45IALOMIŢAORAŞ CĂZĂNEŞTI34893610,32
46HARGHITAMUNICIPIUL TOPLIŢA1567515910,14
47HUNEDOARAMUNICIPIUL ORĂŞTIE2151621810,13
48ARGEŞMUNICIPIUL CÂMPULUNG3429134710,12
49CONSTANŢAMUNICIPIUL CONSTANŢA310438313210,09
50BRAŞOVORAŞ RÂŞNOV1877318910,07
51DÂMBOVIŢAORAŞ TITU102061019,9
52PRAHOVAORAŞ BREAZA159941589,88
53ARADORAŞ INEU9528949,87
54PRAHOVAMUNICIPIUL CÂMPINA362663569,82
55NEAMŢMUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ11228711009,8
56CONSTANŢAORAŞ HÂRŞOVA109281079,79
57CONSTANŢAORAŞ NĂVODARI437904289,77
58PRAHOVAORAŞ BOLDEŞTI-SCĂENI115801139,76
59ALBAORAŞ CÂMPENI7208709,71
60BRAŞOVORAŞ GHIMBAV7945779,69
61GIURGIUMUNICIPIUL GIURGIU650146289,66
62MUREŞORAŞ LUDUŞ172431669,63
63PRAHOVAORAŞ VĂLENII DE MUNTE136441319,6
64TELEORMANMUNICIPIUL ALEXANDRIA490854709,58
65IALOMIŢAMUNICIPIUL SLOBOZIA511374899,56
66DÂMBOVIŢAORAŞ RĂCARI6306609,51
67VÂLCEAMUNICIPIUL DRĂGĂŞANI197931889,5
68PRAHOVAORAŞ SINAIA110041049,45
69IAŞIMUNICIPIUL IAŞI41342439019,44
70SIBIUORAŞ AVRIG155051469,42
71BIHORORAŞ SĂCUENI125671189,39
72DÂMBOVIŢAORAŞ GĂEŞTI149041399,33
73PRAHOVAORAŞ COMARNIC117741099,26
74CONSTANŢAORAŞ OVIDIU164121529,26
75IALOMIŢAMUNICIPIUL URZICENI164111529,26
76CONSTANŢAORAŞ MURFATLAR109791019,2
77PRAHOVAORAŞ BUŞTENI9358869,19
78CONSTANŢAORAŞ NEGRU VODĂ5805539,13
79ARADORAŞ CURTICI8998829,11
80GALAŢIMUNICIPIUL GALAŢI31116628339,1
81TULCEAMUNICIPIUL TULCEA843707689,1
82VÂLCEAMUNICIPIUL RÂMNICU VÂLCEA11770310709,09
83BIHORORAŞ ALEŞD112281029,08
84CONSTANŢAORAŞ EFORIE11089998,93
85HUNEDOARAORAŞ PETRILA235472108,92
86ALBAMUNICIPIUL AIUD252882258,9
87BRAŞOVORAŞ ZĂRNEŞTI263242348,89
88ARGEŞMUNICIPIUL CURTEA DE ARGEŞ320442858,89
89ARADORAŞ SÂNTANA156651398,87
90HUNEDOARAORAŞ GEOAGIU5714508,75
91COVASNAMUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE638625588,74
92CLUJORAŞ HUEDIN9460828,67
93OLTMUNICIPIUL SLATINA817547068,64
94DÂMBOVIŢAMUNICIPIUL MORENI191641648,56
95CLUJMUNICIPIUL GHERLA229441968,54
96OLTMUNICIPIUL CARACAL330482818,5
97ARADORAŞ LIPOVA11179948,41
98SIBIUMUNICIPIUL MEDIAŞ561074728,41
99BIHORMUNICIPIUL SALONTA188121588,4
100TELEORMANORAŞ VIDELE11137938,35
101BRAŞOVMUNICIPIUL FĂGĂRAŞ379923148,26
102BRAŞOVMUNICIPIUL SĂCELE373903088,24
103DÂMBOVIŢAORAŞ FIENI7309608,21
104CONSTANŢAMUNICIPIUL MANGALIA399803268,15
105HUNEDOARAMUNICIPIUL BRAD151141238,14
106HUNEDOARAORAŞ HAŢEG10455858,13
107BACĂUMUNICIPIUL ONEŞTI498034058,13
108CARAŞ-SEVERINMUNICIPIUL REŞIŢA829526708,08
109VÂLCEAORAŞ BREZOI7085578,05
110MUREŞORAŞ IERNUT9739788,01
111CLUJMUNICIPIUL TURDA552754438,01
112MEHEDINŢIMUNICIPIUL DROBETA-TURNU SEVERIN1044258337,98
113ALBAORAŞ BAIA DE ARIEŞ3762307,97
114CONSTANŢAORAŞ CERNAVODĂ185661487,97
115SIBIUORAŞ AGNITA11562927,96
116HUNEDOARAMUNICIPIUL HUNEDOARA702595597,96
117MEHEDINŢIMUNICIPIUL ORŞOVA12055967,96
118ARGEŞORAŞ MIOVENI340292687,88
119BACĂUMUNICIPIUL BACĂU20234115787,8
120CARAŞ-SEVERINMUNICIPIUL CARANSEBEŞ293442297,8
121GIURGIUORAŞ MIHĂILEŞTI7441587,79
122ARGEŞORAŞ TOPOLOVENI9371737,79
123MUREŞMUNICIPIUL REGHIN372872897,75
124MUREŞMUNICIPIUL SIGHIŞOARA329982557,73
125VRANCEAMUNICIPIUL FOCŞANI920847087,69
126MARAMUREŞORAŞ TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ9280717,65
127BRAŞOVMUNICIPIUL CODLEA259141987,64
128BUZĂUORAŞ POGOANELE7100547,61
129CĂLĂRAŞIMUNICIPIUL CĂLĂRAŞI740315557,5
130PRAHOVAORAŞ MIZIL159671197,45
131CĂLĂRAŞIORAŞ LEHLIU-GARĂ6453487,44
132ALBAORAŞ CUGIR255661907,43
133BIHORORAŞ VALEA LUI MIHAI10643797,42
134DOLJORAŞ DĂBULENI11364847,39
135TIMIŞMUNICIPIUL LUGOJ460343407,39
136TIMIŞORAŞ CIACOVA5671417,23
137CONSTANŢAORAŞ TECHIRGHIOL8597627,21
138PRAHOVAORAŞ PLOPENI8613627,2
139CARAŞ-SEVERINORAŞ BOCŞA188841357,15
140TELEORMANMUNICIPIUL ROŞIORI DE VEDE299742147,14
141BUZĂUMUNICIPIUL RÂMNICU SĂRAT388472777,13
142BIHORORAŞ VAŞCĂU2251167,11
143BRĂILAORAŞ IANCA10564757,1
144TIMIŞORAŞ FĂGET7757557,09
145ARADORAŞ PECICA143011017,06
146HUNEDOARAORAŞ CĂLAN12800907,03
147VASLUIMUNICIPIUL BÂRLAD689474857,03
148HUNEDOARAORAŞ SIMERIA13580957
149OLTORAŞ BALŞ202391416,97
150BRAŞOVORAŞ RUPEA6022426,97
151COVASNAMUNICIPIUL TÂRGU SECUIESC198981386,94
152VÂLCEAORAŞ BERBEŞTI5205366,92
153HARGHITAMUNICIPIUL GHEORGHENI198341376,91
154CARAŞ-SEVERINORAŞ BĂILE HERCULANE4638326,9
155BOTOŞANIMUNICIPIUL BOTOŞANI1189128176,87
156ALBAMUNICIPIUL BLAJ206851426,86
157SATU MAREORAŞ ARDUD7633526,81
158VÂLCEAORAŞ BĂILE OLĂNEŞTI4418306,79
159HARGHITAMUNICIPIUL MIERCUREA-CIUC418332846,79
160NEAMŢORAŞ TÂRGU-NEAMŢ234611596,78
161SĂLAJORAŞ ŞIMLEU SILVANIEI173221176,75
162OLTORAŞ POTCOAVA5639386,74
163CLUJMUNICIPIUL DEJ382432576,72
164SIBIUORAŞ TĂLMACIU8340566,71
165BUZĂUORAŞ PĂTÂRLAGELE7319496,69
166CĂLĂRAŞIMUNICIPIUL OLTENIŢA266401786,68
167MUREŞORAŞ MIERCUREA NIRAJULUI5998406,67
168SUCEAVAMUNICIPIUL VATRA DORNEI163291086,61
169ARADORAŞ CHIŞINEU-CRIŞ8183546,6
170BACĂUMUNICIPIUL MOINEŞTI236911566,58
171ARGEŞORAŞ COSTEŞTI10043666,57
172TIMIŞORAŞ JIMBOLIA13439886,55
173DOLJMUNICIPIUL CRAIOVA29892319596,55
174VASLUIORAŞ NEGREŞTI10134666,51
175MUREŞORAŞ UNGHENI7885516,47
176DÂMBOVIŢAORAŞ PUCIOASA14893966,45
177GORJORAŞ NOVACI5619366,41
178TIMIŞORAŞ SÂNNICOLAU MARE14437926,37
179GIURGIUORAŞ BOLINTIN-VALE13843886,36
180VRANCEAORAŞ PANCIU9113586,36
181SĂLAJORAŞ CEHU SILVANIEI7407476,35
182HUNEDOARAMUNICIPIUL PETROŞANI400072546,35
183HUNEDOARAMUNICIPIUL VULCAN269151706,32
184SIBIUORAŞ DUMBRĂVENI8420526,18
185ALBAORAŞ OCNA MUREŞ13912866,18
186IALOMIŢAMUNICIPIUL FETEŞTI343712106,11
187CLUJMUNICIPIUL CÂMPIA TURZII273001666,08
188IAŞIMUNICIPIUL PAŞCANI462002816,08
189DOLJMUNICIPIUL CALAFAT173981056,04
190OLTORAŞ CORABIA168391016
191CĂLĂRAŞIORAŞ FUNDULEA6507395,99
192ALBAORAŞ TEIUŞ7198435,97
193HARGHITAMUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC378962255,94
194VASLUIMUNICIPIUL HUŞI375102225,92
195ARADORAŞ PÂNCOTA8329495,88
196MARAMUREŞORAŞ ŞOMCUTA MARE8158485,88
197MARAMUREŞMUNICIPIUL BAIA MARE1436198365,82
198SATU MAREORAŞ TĂŞNAD9224535,75
199BISTRIŢA-NĂSĂUDMUNICIPIUL BISTRIŢA968905575,75
200SATU MAREMUNICIPIUL SATU MARE1183876705,66
201SUCEAVAORAŞ GURA HUMORULUI179991015,61
202MUREŞMUNICIPIUL TÂRNĂVENI252621415,58
203HARGHITAORAŞ CRISTURU SECUIESC10786605,56
204TULCEAORAŞ MĂCIN10424585,56
205HUNEDOARAMUNICIPIUL LUPENI251671405,56
206MARAMUREŞORAŞ CAVNIC5057285,54
207COVASNAORAŞ ÎNTORSURA BUZĂULUI9456525,5
208MUREŞORAŞ SĂRMAŞU6773375,46
209HUNEDOARAORAŞ ANINOASA4416245,43
210PRAHOVAORAŞ AZUGA4616255,42
211VÂLCEAORAŞ HOREZU6873375,38
212MUREŞORAŞ SÂNGEORGIU DE PĂDURE5397295,37
213ALBAORAŞ ZLATNA7815425,37
214BOTOŞANIORAŞ BUCECEA5435295,34
215TULCEAORAŞ BABADAG10504565,33
216GORJMUNICIPIUL TÂRGU JIU942465025,33
217TIMIŞORAŞ RECAŞ10317545,23
218OLTORAŞ SCORNICEŞTI11685615,22
219SIBIUORAŞ MIERCUREA SIBIULUI4794255,21
220SĂLAJORAŞ JIBOU11658605,15
221VÂLCEAORAŞ OCNELE MARI3301175,15
222BRAŞOVORAŞ VICTORIA8405435,12
223IAŞIORAŞ HÂRLĂU15924815,09
224SUCEAVAMUNICIPIUL SUCEAVA1274786495,09
225CONSTANŢAMUNICIPIUL MEDGIDIA440782225,04
226CĂLĂRAŞIORAŞ BUDEŞTI7362375,03
227VÂLCEAORAŞ BĂBENI9105454,94
228PRAHOVAORAŞ SLĂNIC5299264,91
229OLTORAŞ PIATRA-OLT6327314,9
230GORJORAŞ TISMANA6767334,88
231VÂLCEAORAŞ BĂILE GOVORA2688134,84
232TIMIŞORAŞ GĂTAIA6664324,8
233SATU MAREMUNICIPIUL CAREI239381154,8
234DOLJMUNICIPIUL BĂILEŞTI19071914,77
235BOTOŞANIMUNICIPIUL DOROHOI300661434,76
236COVASNAORAŞ COVASNA10954524,75
237HUNEDOARAORAŞ URICANI9143434,7
238OLTORAŞ DRĂGĂNEŞTI-OLT11527544,68
239BISTRIŢA-NĂSĂUDORAŞ BECLEAN12699594,65
240HARGHITAORAŞ BĂLAN7328344,64
241GALAŢIMUNICIPIUL TECUCI478332224,64
242CARAŞ-SEVERINORAŞ ORAVIŢA12375574,61
243TELEORMANMUNICIPIUL TURNU MĂGURELE271571244,57
244MARAMUREŞMUNICIPIUL SIGHETU MARMAŢIEI426721944,55
245NEAMŢORAŞ BICAZ8158374,54
246NEAMŢORAŞ ROZNOV10408474,52
247BACĂUORAŞ TÂRGU OCNA12639574,51
248GORJORAŞ ŢICLENI4497204,45
249MEHEDINŢIORAŞ STREHAIA10851484,42
250HARGHITAORAŞ BĂILE TUŞNAD159274,4
251MEHEDINŢIORAŞ BAIA DE ARAMĂ5501244,36
252GORJMUNICIPIUL MOTRU20939914,35
253TIMIŞORAŞ BUZIAŞ8529374,34
254MEHEDINŢIORAŞ VÂNJU MARE5806254,31
255SUCEAVAORAŞ BROŞTENI6295274,29
256SIBIUORAŞ COPŞA MICĂ5881254,25
257SUCEAVAMUNICIPIUL CÂMPULUNG MOLDOVENESC21355904,21
258BACĂUORAŞ BUHUŞI23339984,2
259SUCEAVAORAŞ SOLCA2626114,19
260VRANCEAORAŞ ODOBEŞTI10013414,09
261CARAŞ-SEVERINORAŞ OŢELU ROŞU12319504,06
262IAŞIORAŞ TÂRGU FRUMOS14396584,03
263SIBIUORAŞ SĂLIŞTE6261253,99
264GORJORAŞ TÂRGU CĂRBUNEŞTI8596343,96
265GALAŢIORAŞ BEREŞTI3037123,95
266GORJORAŞ TURCENI7931313,91
267BACĂUORAŞ COMĂNEŞTI23226903,87
268VRANCEAMUNICIPIUL ADJUD20178783,87
269GORJORAŞ BUMBEŞTI-JIU9364363,84
270TIMIŞORAŞ DETA7642293,79
271VRANCEAORAŞ MĂRĂŞEŞTI13317503,75
272SUCEAVAMUNICIPIUL RĂDĂUŢI368171373,72
273IAŞIORAŞ PODU ILOAIEI11631433,7
274SUCEAVAMUNICIPIUL FĂLTICENI310421153,7
275SIBIUORAŞ OCNA SIBIULUI4336163,69
276COVASNAORAŞ BARAOLT9021333,66
277DOLJORAŞ FILIAŞI18102663,65
278NEAMŢMUNICIPIUL ROMAN685372413,52
279TULCEAORAŞ SULINA3757133,46
280VASLUIMUNICIPIUL VASLUI1512805243,46
281BOTOŞANIORAŞ SĂVENI7993273,38
282SUCEAVAORAŞ FRASIN6546223,36
283HARGHITAORAŞ VLĂHIŢA7570253,3
284SUCEAVAORAŞ SALCEA11409373,24
285BACĂUORAŞ DĂRMĂNEŞTI14620473,21
286VASLUIORAŞ MURGENI8168263,18
287GALAŢIORAŞ TÂRGU BUJOR8558273,15
288BISTRIŢA-NĂSĂUDORAŞ NĂSĂUD11622363,1
289MARAMUREŞORAŞ ULMENI7544233,05
290CARAŞ-SEVERINORAŞ MOLDOVA NOUĂ12832393,04
291HARGHITAORAŞ BORSEC265583,01

LISTA comunelor cu incidența mai mare sau egală cu 3/1.000locuitori, 5 noiembrie 2021

JUDEȚLOCALITATEPOPULAȚIECAZURIINCIDENȚA
TELEORMANSĂCENI10373230,86
ARADPLEŞCUŢA10602624,53
ALBAMOGOŞ7571722,46
TIMIŞBRESTOVĂŢ7051521,28
PRAHOVABALTA DOAMNEI22694821,15
MUREŞRUŞII-MUNŢI21474420,49
DÂMBOVIŢACREVEDIA607112320,26
OLTROTUNDA25705220,23
GIURGIUJOIŢA38137720,19
ALBAAVRAM IANCU14382920,17
SIBIUMARPOD10092019,82
TIMIŞPĂDURENI20274019,73
HUNEDOARAVĂLIŞOARA10892119,28
HUNEDOARABULZEŞTII DE SUS262519,08
BIHORLUNCA26255019,05
HUNEDOARACÂRJIŢI6931318,76
MUREŞBICHIŞ7571418,49
MEHEDINŢIILOVĂŢ11392118,44
TIMIŞBECICHERECU MIC33646218,43
ILFOVPERIŞ744513718,4
IALOMIŢACIOCÂRLIA7641418,32
IALOMIŢACIULNIŢA23484318,31
ALBAARIEŞENI15482818,09
ARGEŞALBEŞTII DE MUSCEL14412618,04
OLTBĂLTENI15732817,8
HUNEDOARABRĂNIŞCA15222717,74
ARADBUTENI33325917,71
CLUJNEGRENI22664017,65
CARAŞ-SEVERINFOROTIC16562917,51
ILFOVDRAGOMIREŞTI-VALE593310117,02
CLUJFELEACU44147516,99
MUREŞPĂSĂRENI18313116,93
HUNEDOARAŞOIMUŞ34945916,89
TIMIŞBUCOVĂŢ23754016,84
ALBAVINŢU DE JOS55309216,64
BIHORSĂLARD45787616,6
BIHORPALEU35335816,42
CĂLĂRAŞIVALEA ARGOVEI22613716,36
GIURGIUIZVOARELE31925216,29
ILFOVCHIAJNA3380454916,24
BIHORSÂNTANDREI828313416,18
ILFOVBRĂNEŞTI991016016,15
BIHORVIIŞOARA13012116,14
PRAHOVATINOSU23193715,96
CONSTANŢAAGIGEA926414715,87
BIHORNOJORID681010815,86
TELEORMANMOŞTENI13362115,72
IAŞIVALEA LUPULUI1285920215,71
GIURGIUGOSTINU16572615,69
SĂLAJBĂNIŞOR19193015,63
ILFOVMOARA VLĂSIEI647510115,6
ALBAVADU MOŢILOR12832015,59
ILFOVDOMNEŞTI1092317015,56
GIURGIUGĂUJANI22643515,46
ARADSEMLAC42806615,42
SĂLAJVÂRŞOLŢ22103415,38
CLUJPOIENI46897215,36
BISTRIŢA-NĂSĂUDMONOR13182015,17
ARADCHISINDIA11891815,14
PRAHOVATÂRGŞORU VECHI1135717215,14
HARGHITASUBCETATE17852715,13
BIHORSĂLACEA30484615,09
ILFOVAFUMAŢI837612615,04
IALOMIŢACIOCHINA29274415,03
PRAHOVASCORŢENI55888415,03
CONSTANŢAGRĂDINA10651615,02
MUREŞSÂNCRAIU DE MUREŞ1012015215,02
BIHORPOCOLA14102114,89
IALOMIŢAGIURGENI13442014,88
ILFOVTUNARI782611614,82
ARGEŞMORĂREŞTI16892514,8
BRAŞOVCRISTIAN65199614,73
TIMIŞDUMBRĂVIŢA1838327014,69
ALBAŞUGAG28614214,68
ALBASÂNTIMBRU30184414,58
PRAHOVAARICEŞTII RAHTIVANI824112014,56
TELEORMANCĂLINEŞTI27594014,5
BIHORDRĂGĂNEŞTI28994214,49
DOLJBULZEŞTI12431814,48
TELEORMANCĂLMĂŢUIU15902314,47
BRĂILARACOVIŢA9691414,45
PRAHOVABRAZI837912114,44
TELEORMANCRÂNGENI24283514,42
BRAŞOVSÂNPETRU1053015114,34
ARGEŞCOTMEANA18152614,33
OLTCORBU21673114,31
VÂLCEADĂEŞTI30764414,3
BUZĂUCERNĂTEŞTI35845114,23
ALBARÂMEŢ496714,11
ILFOVMOGOŞOAIA923313014,08
ILFOVGRUIU70359914,07
VÂLCEASĂLĂTRUCEL21333014,06
DÂMBOVIŢAVLĂDENI28524014,03
ARADFELNAC32284513,94
DÂMBOVIŢAANINOASA64148913,88
DÂMBOVIŢAVALEA MARE20982913,82
HUNEDOARABALŞA7991113,77
BIHORCEICA34164713,76
PRAHOVABĂRCĂNEŞTI947413013,72
ILFOVBALOTEŞTI949413013,69
SIBIUŞELIMBĂR1610422013,66
ARGEŞBASCOV1100815013,63
BIHORCHIŞLAZ31584313,62
TIMIŞORŢIŞOARA47786513,6
MUREŞSÂNTANA DE MUREŞ64088713,58
GIURGIUBULBUCATA14021913,55
ILFOVGLINA858311613,52
OLTSÂMBUREŞTI9661313,46
ARADMONEASA8181113,45
ARGEŞMOŞOAIA69479313,39
ARGEŞALBOTA41205513,35
TIMIŞFIBIŞ17282313,31
MUREŞCRĂCIUNEŞTI44665913,21
TIMIŞPIŞCHIA33344413,2
OLTSTOICĂNEŞTI23543113,17
DÂMBOVIŢABILCIUREŞTI19012513,15
ALBAROŞIA MONTANĂ27403613,14
PRAHOVAGORGOTA47976313,13
CARAŞ-SEVERINCIUCHICI10671413,12
ILFOVCIOROGÂRLA65628613,11
ARADLIVADA42105513,06
GIURGIUPUTINEIU21452813,05
ILFOVCORNETU66018613,03
TELEORMANŢIGĂNEŞTI46126013,01
HUNEDOARADOBRA32414212,96
IAŞIMIROSLAVA2559333112,93
BIHORPOMEZEU25583312,9
TELEORMANSÂRBENI13191712,89
PRAHOVABĂNEŞTI55267112,85
CLUJSĂNDULEŞTI21932812,77
ARADIRATOŞU25953312,72
ARADDEZNA11021412,7
TELEORMANPIATRA28353612,7
TIMIŞŞAG48036112,7
BRĂILAMĂXINENI32344112,68
ILFOVJILAVA1066513512,66
CLUJCHINTENI37144712,65
BIHORBOROD38874912,61
BIHORBRUSTURI34144312,6
BIHORSĂCĂDAT19092412,57
ALBABERGHIN19132412,55
NEAMŢGÂRCINA48726112,52
ALBAIGHIU70598812,47
VRANCEARĂSTOACA24143012,43
TELEORMANMĂGURA24173012,41
DÂMBOVIŢALUCIENI29873712,39
IAŞIBÂRNOVA78399712,37
BRAŞOVBRAN53436612,35
DÂMBOVIŢADOBRA34814312,35
ARADŞAGU42185212,33
IALOMIŢASFÂNTU GHEORGHE17872212,31
SĂLAJCRISTOLŢ11381412,3
CĂLĂRAŞIDOROBANŢU26023212,3
ALBACIURULEASA11391412,29
IALOMIŢADRĂGOEŞTI8951112,29
TIMIŞSÂNANDREI78929712,29
PRAHOVATOMŞANI42305212,29
ARGEŞVLĂDEŞTI31773912,28
TIMIŞBIRDA21192612,27
BUZĂUPIETROASELE30983812,27
IAŞIPROBOTA35874412,27
PRAHOVAPREDEAL-SĂRARI22042712,25
PRAHOVAMĂGURELE45745612,24
OLTORLEA20462512,22
MUREŞSĂRĂŢENI16372012,22
IAŞIDRĂGUŞENI14741812,21
NEAMŢTARCĂU33644112,19
TELEORMANSTEJARU16422012,18
IAŞIARONEANU43585312,16
ALBAMETEŞ27993412,15
HARGHITAULIEŞ11521412,15
BRAŞOVHĂLCHIU51136212,13
SIBIUSLIMNIC41225012,13
SIBIUVALEA VIILOR22272712,12
ARGEŞCĂLDĂRARU20662512,1
TIMIŞGHIZELA11571412,1
TULCEABEŞTEPE17462112,03
BRAŞOVHĂRMAN73348812
TIMIŞREMETEA MARE29213511,98
BIHORBUDUREASA27563311,97
GIURGIUSTĂNEŞTI25063011,97
PRAHOVAVALEA CĂLUGĂREASCĂ1078112911,97
SĂLAJHOROATU CRASNEI25923111,96
CLUJDĂBÂCA14271711,91
CONSTANŢACHIRNOGENI31933811,9
MEHEDINŢIIZVORU BÂRZII26943211,88
ALBALOPADEA NOUĂ25253011,88
BIHORCÂMPANI22762711,86
BIHORAŞTILEU36304311,85
CLUJCĂIANU23622811,85
DÂMBOVIŢACORNEŞTI59987111,84
DÂMBOVIŢARĂZVAD886710511,84
ARADFRUMUŞENI27903311,83
ILFOVDĂRĂŞTI-ILFOV27083211,82
PRAHOVAPOIANA CÂMPINA49215811,79
TIMIŞSACOŞU TURCESC33944011,79
TIMIŞGIROC2189925811,78
OLTSLĂTIOARA25503011,76
ARADHĂŞMAŞ11941411,73
PRAHOVAIORDĂCHEANU52026111,73
PRAHOVADUMBRĂVEŞTI35854211,72
DÂMBOVIŢACIOCĂNEŞTI52106111,71
BIHORDERNA23922811,71
ILFOVDOBROEŞTI1264014811,71
OLTCOTEANA20522411,7
PRAHOVAPUCHENII MARI81229511,7
PRAHOVAALBEŞTI-PALEOLOGU53966311,68
ALBACRĂCIUNELU DE JOS21432511,67
CLUJJUCU49745811,66
NEAMŢBODEŞTI45515311,65
ALBAMIRĂSLĂU19752311,65
GORJALIMPEŞTI17182011,64
VRANCEAGOLEŞTI48105611,64
HUNEDOARATOMEŞTI9451111,64
ARADCOVĂSINŢ27553211,62
MUREŞBĂLA604711,59
ARADGRĂNICERI25032911,59
PRAHOVATEIŞANI35404111,58
IAŞIŢUŢORA22452611,58
COVASNAVALEA CRIŞULUI25042911,58
SIBIUBRUIU9511111,57
ILFOVCLINCENI76098811,57
VÂLCEAMALAIA17292011,57
TELEORMANPIETROŞANI25062911,57
IAŞITOMEŞTI1444916711,56
PRAHOVABLEJOI943410911,55
ARGEŞRĂTEŞTI28623311,53
DÂMBOVIŢASĂLCIOARA37324311,52
VÂLCEATITEŞTI696811,49
BUZĂUMĂRĂCINENI932310711,48
ALBABUCIUM13961611,46
GIURGIUCLEJANI35814111,45
DÂMBOVIŢAVULCANA-BĂI30593511,44
MEHEDINŢIHINOVA28863311,43
SĂLAJMESEŞENII DE JOS31513611,42
ILFOVPETRĂCHIOAIA35894111,42
BIHORSÂNIOB22772611,42
CLUJAPAHIDA1577618011,41
ARGEŞMUŞĂTEŞTI35124011,39
MUREŞVALEA LARGĂ29003311,38
PRAHOVACEPTURA43134911,36
TELEORMANCIOLĂNEŞTI23802711,34
CLUJSUATU15011711,33
BIHORABRAM30033411,32
MUREŞMĂDĂRAŞ15921811,31
BIHORABRĂMUŢ30973511,3
MUREŞCORUNCA40744611,29
BUZĂUSĂHĂTENI31953611,27
CLUJGILĂU914610311,26
TIMIŞMOŞNIŢA NOUĂ1439016211,26
BUZĂUSĂPOCA34643911,26
OLTRADOMIREŞTI27553111,25
BRĂILACAZASU38274311,24
HUNEDOARAVORŢA712811,24
PRAHOVABABA ANA40164511,21
MUREŞICLĂNZEL20522311,21
IALOMIŢAMOVILIŢA24972811,21
GIURGIUSĂBĂRENI26823011,19
ARADZĂBRANI44715011,18
CLUJAGHIREŞU65347311,17
TELEORMANBRÂNCENI25972911,17
PRAHOVAŞIRNA45695111,16
CĂLĂRAŞIILEANA29593311,15
DOLJGALICIUICA13541511,08
OLTGRĂDINILE14461611,07
COVASNAARCUŞ17191911,05
CLUJMIHAI VITEAZU58896511,04
ILFOVSNAGOV83439211,03
PRAHOVALIPĂNEŞTI52625811,02
TELEORMANNANOV35403911,02
OLTREDEA25412811,02
PRAHOVAPĂULEŞTI72668011,01
MEHEDINŢIFLOREŞTI25452811
IAŞIROŞCANI15481710,98
ARGEŞCOCU20962310,97
PRAHOVAGHERGHIŢA19142110,97
TELEORMANSMÂRDIOASA22782510,97
DÂMBOVIŢACÂNDEŞTI26472910,96
BIHORLAZURI DE BEIUŞ15511710,96
VÂLCEAGUŞOENI12781410,95
ARADZIMANDU NOU51155610,95
CONSTANŢACORBU65877210,93
BIHORVÂRCIOROG19212110,93
BIHORSÂNMARTIN1292814110,91
ARGEŞAREFU22022410,9
CĂLĂRAŞINICOLAE BĂLCESCU15591710,9
PRAHOVABUCOV1166512710,89
TELEORMANBECIU14711610,88
BRAŞOVPREJMER983910710,88
PRAHOVAARICEŞTII ZELETIN11041210,87
ILFOVBERCENI938710210,87
GIURGIUFRĂTEŞTI50635510,86
ALBAMIHALŢ32303510,84
BIHORSÂMBĂTA12931410,83
VÂLCEASTOILEŞTI35103810,83
CLUJVALEA IERII9231010,83
SIBIUBOIŢA15711710,82
BRAŞOVPĂRĂU22182410,82
TELEORMANFÂNTÂNELE13871510,81
TULCEAHORIA13871510,81
IALOMIŢAFĂCĂENI52765710,8
ILFOV1 DECEMBRIE84489110,77
ARGEŞBUDEASA41794510,77
IALOMIŢABUCU24182610,75
PRAHOVACOCORĂŞTII COLŢ28843110,75
BISTRIŢA-NĂSĂUDURMENIŞ17681910,75
ILFOVVIDRA88409510,75
BIHORTOBOLIU21412310,74
ARADPĂULIŞ44744810,73
CLUJALUNIŞ11201210,71
ARGEŞBUZOEŞTI52285610,71
BIHORCOPĂCEL20552210,71
SIBIURACOVIŢA28983110,7
VÂLCEAŞIRINEASA22432410,7
MUREŞGORNEŞTI55195910,69
DÂMBOVIŢAULMI48655210,69
TIMIŞVĂLCANI14041510,68
BUZĂUPÂRSCOV53405710,67
NEAMŢALEXANDRU CEL BUN60976510,66
BUZĂUSĂRULEŞTI12201310,66
BRĂILACHISCANI66007010,61
HARGHITAGĂLĂUŢAŞ23592510,6
PRAHOVAMĂNEŞTI38724110,59
BIHORRIENI30213210,59
ILFOVGRĂDIŞTEA31203310,58
CARAŞ-SEVERINARMENIŞ22722410,56
GALAŢISMULŢI13301410,53
BIHORSUPLACU DE BARCĂU43754610,51
BUZĂUBERCA83868810,49
ARADGHIOROC41084310,47
CLUJGÂRBĂU21992310,46
SĂLAJALMAŞU19142010,45
CLUJRIŞCA13401410,45
IALOMIŢABUEŞTI9581010,44
ARADTAUŢ15321610,44
HARGHITALELICENI23972510,43
TELEORMANVÂRTOAPE24922610,43
DÂMBOVIŢAVIŞINEŞTI17251810,43
CLUJMINTIU GHERLII38394010,42
BUZĂUPOŞTA CÂLNĂU60646310,39
CONSTANŢALIMANU68427110,38
TIMIŞBOGDA482510,37
ALBACIUGUD32783410,37
IALOMIŢAALBEŞTI11581210,36
CARAŞ-SEVERINFÂRLIUG17391810,35
TIMIŞGAVOJDIA28983010,35
CLUJPĂLATCA10631110,35
IALOMIŢAMAIA15471610,34
TELEORMANVIIŞOARA14521510,33
ARGEŞBRADU91109410,32
BIHORMĂGEŞTI26182710,31
GIURGIUCOMANA64076610,3
BIHORŢEŢCHEA33023410,3
IAŞIŢIGĂNAŞI49655110,27
SĂLAJHERECLEAN39964110,26
MEHEDINŢIPOROINA MARE877910,26
NEAMŢZĂNEŞTI59486110,26
MUREŞVOIVODENI17571810,24
ARADDIECI14691510,21
ARADVLADIMIRESCU1470815010,2
CLUJCIURILA17691810,18
BIHORGEPIU20632110,18
PRAHOVARÂFOV54025510,18
MEHEDINŢIPRUNIŞOR17701810,17
ILFOVCERNICA1141811610,16
DOLJGIURGIŢA28532910,16
OLTBÂRZA25622610,15
PRAHOVACOLCEAG45334610,15
CLUJFLOREŞTI4804548710,14
COVASNAILIENI20702110,14
BUZĂUULMENI30593110,13
IAŞIHOLBOCA1591616110,12
IALOMIŢAROŞIORI18801910,11
VÂLCEAPOPEŞTI28712910,1
PRAHOVACERAŞU43604410,09
GIURGIURĂSUCENI20812110,09
DÂMBOVIŢAULIEŞTI39764010,06
HUNEDOARATELIUCU INFERIOR24872510,05
SĂLAJCHIEŞD24912510,04
OLTVERGULEASA25912610,03
TIMIŞMĂNĂŞTIUR16991710,01
DOLJMAGLAVIT4506459,99
TELEORMANBUJORU1805189,97
ARADCERMEI2707279,97
CĂLĂRAŞICĂSCIOARELE1609169,94
DÂMBOVIŢABUTIMANU2317239,93
GIURGIUOINACU3125319,92
CĂLĂRAŞIFRUMUŞANI5248529,91
DOLJGRECEŞTI1513159,91
BRAŞOVBOD5559559,89
TIMIŞGHIRODA8499849,88
CONSTANŢAVALU LUI TRAIAN176251749,87
IALOMIŢACOSÂMBEŞTI1826189,86
VRANCEAMILCOVUL3549359,86
VASLUIDUDA-EPURENI4269429,84
ARADŞIMAND4471449,84
BACĂUTĂTĂRĂŞTI2341239,82
TIMIŞJEBEL4076409,81
SIBIUŞURA MARE5197519,81
DÂMBOVIŢACORNĂŢELU1328139,79
PRAHOVATELEGA5207519,79
HUNEDOARATURDAŞ2144219,79
BIHORBOIANU MARE1228129,77
BACĂUHEMEIUŞ6655659,77
PRAHOVAPĂCUREŢI1947199,76
BIHORTILEAGD6970689,76
IALOMIŢABORĂNEŞTI2563259,75
DÂMBOVIŢABRANIŞTEA3897389,75
VÂLCEABUJORENI5233519,75
TIMIŞCOŞTEIU3910389,72
TIMIŞGIARMATA7925779,72
PRAHOVAFULGA2989299,7
OLTSPINENI1546159,7
OLTGOSTAVĂŢU2684269,69
HARGHITALĂZAREA3615359,68
MUREŞCRĂIEŞTI82789,67
GIURGIUSLOBOZIA2274229,67
HUNEDOARAVEŢEL3000299,67
VRANCEAGOLOGANU3005299,65
DÂMBOVIŢAMOROENI5079499,65
BIHORRĂBĂGANI1968199,65
HUNEDOARABRETEA ROMÂNĂ2802279,64
ARADFÂNTÂNELE3735369,64
ARADSĂVÂRŞIN2904289,64
VÂLCEASTOENEŞTI3219319,63
DOLJCÂRCEA3120309,62
HUNEDOARATOPLIŢA72879,62
IALOMIŢAPERIEŢI3643359,61
IALOMIŢASUDIŢI1977199,61
BUZĂUVERNEŞTI9261899,61
MUREŞCEUAŞU DE CÂMPIE6250609,6
SĂLAJCRIŞENI3438339,6
PRAHOVAAPOSTOLACHE1982199,59
CLUJBOBÂLNA1358139,57
TELEORMANNĂSTURELU2415239,52
ALBAPOIANA VADULUI1050109,52
ARADDOROBANŢI1578159,51
MUREŞPĂNET6102589,51
PRAHOVASURANI1788179,51
TELEORMANCRÂNGU1371139,48
DÂMBOVIŢAGURA OCNIŢEI7067679,48
BIHORMĂDĂRAS2850279,47
DÂMBOVIŢABUCŞANI6666639,45
TELEORMANTĂTĂRĂŞTII DE JOS3072299,44
ARGEŞIZVORU2123209,42
IAŞIREDIU8281789,42
MUREŞSOLOVĂSTRU3077299,42
PRAHOVAFLOREŞTI7769739,4
HUNEDOARAPESTIŞU MIC1170119,4
CONSTANŢAOLTINA2450239,39
BIHORSÂNNICOLAU ROMÂN2343229,39
NEAMŢTAZLĂU2665259,38
PRAHOVAGORNET2774269,37
MUREŞSÂNGEORGIU DE MUREŞ111001049,37
DÂMBOVIŢARUNCU4167399,36
CLUJBACIU132651249,35
HUNEDOARAGURASADA1286129,33
CONSTANŢALUMINA120131129,32
DÂMBOVIŢAOCNIŢA4293409,32
IALOMIŢAMANASIA4510429,31
ALBALUPŞA2903279,3
HUNEDOARAGENERAL BERTHELOT86189,29
PRAHOVAPOIENARII BURCHII4523429,29
OLTBREBENI2585249,28
PRAHOVAGURA VADULUI2047199,28
VÂLCEARACOVIŢA1832179,28
HUNEDOARABAIA DE CRIŞ2373229,27
IAŞIPOPRICANI8534799,26
ARGEŞMĂRĂCINENI5517519,24
ILFOVŞTEFĂNEŞTII DE JOS10296959,23
PRAHOVACIORANI6509609,22
CLUJCĂTINA1628159,21
TIMIŞTOMNATIC3799359,21
PRAHOVABREBU6958649,2
ARGEŞMIOARELE1522149,2
CĂLĂRAŞIMITRENI3915369,2
CONSTANŢAPOARTA ALBĂ5976559,2
ILFOVCIOLPANI5438509,19
ARGEŞCIOFRÂNGENI2180209,17
HARGHITASĂRMAŞ3815359,17
BOTOŞANIBLÂNDEŞTI1967189,15
ARGEŞMĂLURENI4588429,15
ILFOVCORBEANCA9521879,14
BIHORPIETROASA3065289,14
PRAHOVAPROVIŢA DE JOS2189209,14
GIURGIUMIHAI BRAVU2299219,13
BIHORŞIMIAN3941369,13
PRAHOVACĂLUGĂRENI1096109,12
TELEORMANBĂBĂIŢA2745259,11
CONSTANŢACUMPĂNA161341479,11
TELEORMANOLTENI3075289,11
ALBAVIDRA1537149,11
DÂMBOVIŢAPUCHENI1649159,1
MUREŞHODOŞA1210119,09
OLTFĂGEŢELU77279,07
BRAŞOVMOIECIU4740439,07
BACĂUMĂGURA5747529,05
ARGEŞBRĂDULEŢ1662159,03
ARGEŞCĂTEASCA3663339,01
IALOMIŢASINEŞTI2887269,01
ALBAVALEA LUNGĂ3107289,01
BACĂUZEMEŞ4662429,01
PRAHOVAFÂNTÂNELE1889179
ARGEŞCORBENI5675518,99
TIMIŞCENAD4796438,97
DÂMBOVIŢACOMIŞANI5130468,97
MEHEDINŢIDÂRVARI2454228,96
DÂMBOVIŢAMĂTĂSARU5020458,96
MUREŞRĂSTOLIŢA1786168,96
HARGHITABILBOR2569238,95
DÂMBOVIŢAŞOTÂNGA7048638,94
ARGEŞUDA1678158,94
CONSTANŢACIOCÂRLIA3134288,93
MEHEDINŢICIREŞU44848,93
TULCEAJURILOVCA4255388,93
BRAŞOVTĂRLUNGENI117691058,92
TELEORMANSAELELE2020188,91
IALOMIŢASĂRĂŢENI1122108,91
BIHORŞUNCUIUŞ3030278,91
ARADBOCSIG3266298,88
ARADZĂDĂRENI3039278,88
BIHORDIOSIG7216648,87
MUREŞZAU DE CÂMPIE3158288,87
ILFOVDASCĂLU3047278,86
NEAMŢGIROV5079458,86
PRAHOVAMĂGURENI6324568,86
CLUJAITON101798,85
ILFOVNUCI2712248,85
MEHEDINŢILIVEZILE1358128,84
OLTCOLONEŞTI1472138,83
TELEORMANDRĂGĂNEŞTI DE VEDE2039188,83
CONSTANŢATÂRGUŞOR1586148,83
TULCEAMURIGHIOL3402308,82
TIMIŞDUDEŞTII NOI3977358,8
PRAHOVABERCENI6374568,79
IAŞICIUREA184361628,79
HUNEDOARATOTEŞTI1824168,77
GIURGIUADUNAŢII-COPĂCENI6165548,76
CĂLĂRAŞICUZA VODĂ3997358,76
DÂMBOVIŢADĂRMĂNEŞTI4682418,76
BIHORLĂZĂRENI3423308,76
TULCEAMAHMUDIA2511228,76
DÂMBOVIŢARACIU3198288,76
DÂMBOVIŢATĂTĂRANI5024448,76
ARGEŞVALEA IAŞULUI2742248,75
ILFOVCOPĂCENI2975268,74
TIMIŞCURTEA1258118,74
PRAHOVAPLOPU2402218,74
HUNEDOARACRIŞCIOR3778338,73
CĂLĂRAŞIPLĂTĂREŞTI3322298,73
BISTRIŢA-NĂSĂUDMICEŞTII DE CÂMPIE103298,72
ALBAGÂRDA DE SUS1493138,71
CLUJSÂNMĂRTIN1265118,7
ALBAALBAC1959178,68
VASLUICOZMEŞTI2189198,68
CLUJMOLDOVENEŞTI3230288,67
DOLJŞIMNICU DE SUS5536488,67
SĂLAJBĂLAN3809338,66
TIMIŞSĂCĂLAZ10973958,66
GIURGIUTOPORU1732158,66
MUREŞLUNCA2314208,64
ARGEŞPOIENARII DE ARGEŞ92788,63
CĂLĂRAŞICHISELET3133278,62
BOTOŞANIMITOC1741158,62
ALBASTREMŢ2436218,62
CARAŞ-SEVERINBERZASCA2556228,61
TELEORMANMĂLDĂENI3839338,6
DOLJAFUMAŢI2445218,59
ARGEŞANINOASA3258288,59
TIMIŞFOENI1747158,59
CARAŞ-SEVERINCORNEA1631148,58
ARGEŞDRĂGANU1982178,58
BRAŞOVVULCAN5244458,58
IALOMIŢAALEXENI2335208,57
BIHORHOLOD3270288,56
MUREŞSTÂNCENI1402128,56
MUREŞPOGĂCEAUA1988178,55
TIMIŞSÂNMIHAIU ROMÂN8885768,55
BACĂUSECUIENI2338208,55
ARGEŞLUNCA CORBULUI2458218,54
PRAHOVAVALEA DOFTANEI6333548,53
BUZĂUBLĂJANI93988,52
NEAMŢDOCHIA2465218,52
CONSTANŢATUZLA7281628,52
BIHORBIHARIA4699408,51
OLTCUNGREA1763158,51
OLTOBÂRŞIA2350208,51
BIHORAUŞEU2942258,5
TIMIŞBOLDUR2355208,49
OLTMOVILENI3180278,49
HUNEDOARABĂIŢA3306288,47
HARGHITASÂNMARTIN2361208,47
VÂLCEAPĂUŞEŞTI2364208,46
SĂLAJROMÂNAŞI3308288,46
ALBAŞIBOT2364208,46
CLUJVAD2009178,46
SUCEAVADRĂGOIEŞTI2604228,45
GIURGIUBOLINTIN-DEAL6164528,44
PRAHOVAPODENII NOI4860418,44
HUNEDOARAVAŢA DE JOS3435298,44
ARGEŞBĂICULEŞTI5930508,43
ARGEŞALBEŞTII DE ARGEŞ6054518,42
BIHORCURĂŢELE2382208,4
MUREŞGURGHIU6070518,4
NEAMŢSECUIENI3098268,39
COVASNAOZUN4655398,38
DÂMBOVIŢAPIETROŞIŢA3101268,38
DÂMBOVIŢATĂRTĂŞEŞTI5249448,38
ARADCĂRAND107598,37
CONSTANŢACOSTINEŞTI3466298,37
IAŞILEŢCANI8001678,37
BUZĂUBREAZA2512218,36
MUREŞCRISTEŞTI6230528,35
SĂLAJBUCIUMI2517218,34
MEHEDINŢIDEVESEL2999258,34
DÂMBOVIŢADRAGOMIREŞTI9002758,33
BUZĂUTISĂU4322368,33
TELEORMANVITĂNEŞTI2641228,33
ALBAHOREA1922168,32
TULCEAGRINDU1323118,31
MUREŞALBEŞTI6386538,3
GIURGIUGHIMPAŢI5662478,3
SIBIUPOPLACA1807158,3
ARADSELEUŞ3013258,3
SIBIUAŢEL1689148,29
CĂLĂRAŞIDRAGALINA8441708,29
TELEORMANDRĂGĂNEŞTI-VLAŞCA3861328,29
DOLJIŞALNIŢA4222358,29
DÂMBOVIŢADRAGODANA6644558,28
TULCEAFRECĂŢEI3506298,27
IALOMIŢAGHEORGHE LAZĂR2176188,27
VÂLCEALĂDEŞTI1572138,27
TELEORMANMÂRZĂNEŞTI3385288,27
ARGEŞLEREŞTI4356368,26
NEAMŢDOBRENI1820158,24
IALOMIŢASTELNICA1821158,24
VÂLCEABOIŞOARA109498,23
MUREŞLIVEZENI4012338,23
MEHEDINŢIMALOVĂŢ2551218,23
BUZĂUMEREI6578548,21
CLUJIZVORU CRIŞULUI1464128,2
TIMIŞSÂNPETRU MARE3535298,2
TELEORMANŞTOROBĂNEASA2805238,2
MUREŞVÂNĂTORI4389368,2
DÂMBOVIŢAFINTA3912328,18
NEAMŢPODOLENI5499458,18
ARGEŞŞTEFAN CEL MARE2203188,17
BUZĂUAMARU2208188,15
DOLJGOGOŞU49148,15
VASLUILAZA3190268,15
PRAHOVAOLARI1841158,15
BUZĂUVALEA RÂMNICULUI5408448,14
ALBASĂLIŞTEA2336198,13
GALAŢIBĂLENI2217188,12
COVASNABODOC2585218,12
VRANCEABROŞTENI2342198,11
HARGHITAMĂRTINIŞ2960248,11
ARGEŞPOIANA LACULUI6285518,11
TELEORMANPUTINEIU1850158,11
IALOMIŢAVALEA MĂCRIŞULUI1603138,11
OLTVÂLCELE2223188,1
MEHEDINŢIBÂLVĂNEŞTI86678,08
BUZĂUPADINA3719308,07
DÂMBOVIŢAVULCANA-PANDELE4959408,07
CARAŞ-SEVERINBĂUŢAR2481208,06
TIMIŞUIVAR3100258,06
CLUJSÂNPAUL2235188,05
NEAMŢDUMBRAVA ROŞIE8832718,04
SIBIUTURNU ROŞU2489208,04
GIURGIUSCHITU1494128,03
BUZĂUVÂLCELELE1370118,03
ARADALMAŞ2495208,02
ILFOVGĂNEASA5486448,02
BISTRIŢA-NĂSĂUDCHIUZA2246188,01
BUZĂUNĂENI1622138,01
TULCEANICULIŢEL4492368,01
BIHORTĂUTEU4505367,99
OLTBOBICEŞTI3006247,98
IALOMIŢACOŞERENI4260347,98
TIMIŞTOPOLOVĂŢU MARE2632217,98
CĂLĂRAŞICRIVĂŢ1881157,97
DOLJURZICUŢA3013247,97
VASLUIVULTUREŞTI2137177,96
CONSTANŢA23 AUGUST5789467,95
ARGEŞLEORDENI5284427,95
CARAŞ-SEVERINTÂRNOVA1637137,94
SATU MAREANDRID2649217,93
MUREŞOGRA2648217,93
TELEORMANPOROSCHIA4289347,93
MEHEDINŢIGODEANU50547,92
CLUJJICHIŞU DE JOS113797,92
OLTBĂBICIU2023167,91
ALBACUT1265107,91
DOLJVÂRVORU DE JOS2403197,91
DOLJALMĂJ1773147,9
MUREŞERNEI6200497,9
NEAMŢHANGU3673297,9
ALBASCĂRIŞOARA1519127,9
VÂLCEAVLĂDEŞTI3417277,9
ARGEŞPRIBOIENI3424277,89
HUNEDOARABĂNIŢA114297,88
ARGEŞCUCA1904157,88
MUREŞGREBENIŞU DE CÂMPIE1779147,87
OLTIPOTEŞTI1524127,87
GIURGIUSINGURENI2797227,87
BIHORTARCEA2669217,87
ARADVINGA7242577,87
IALOMIŢAADÂNCATA2289187,86
GIURGIUISVOARELE1400117,86
BIHORUILEACU DE BEIUŞ1908157,86
VÂLCEAAMĂRĂŞTI1656137,85
VRANCEAPOPEŞTI2931237,85
CLUJSÂNCRAIU1528127,85
OLTVITOMIREŞTI1787147,83
BIHORCHERECHIU2431197,82
ALBAGALDA DE JOS4482357,81
CLUJGEACA1408117,81
IALOMIŢAMIHAIL KOGĂLNICEANU3201257,81
CONSTANŢARASOVA3713297,81
BUZĂUVALEA SALCIEI64057,81
BIHORBUDUSLĂU2050167,8
BIHORVADU CRIŞULUI3982317,79
ARADBÂRSA1800147,78
TELEORMANGĂLĂTENI2441197,78
TIMIŞBANLOC3087247,77
MEHEDINŢIBROŞTENI2703217,77
MUREŞDEDA4249337,77
BIHOROŞORHEI7726607,77
MUREŞŞINCAI1544127,77
DÂMBOVIŢAGLODENI4123327,76
ARADSECUSIGIU6182487,76
GALAŢIŞENDRENI5538437,76
TELEORMANFURCULEŞTI3225257,75
GORJANINOASA3746297,74
IALOMIŢAAXINTELE2197177,74
VASLUIZORLENI9691757,74
VÂLCEABUDEŞTI6206487,73
IAŞIERBICENI5695447,73
CĂLĂRAŞIGURBĂNEŞTI103587,73
SĂLAJMIRŞID2458197,73
CLUJSĂCUIEU1425117,72
BACĂUSĂRATA2336187,71
NEAMŢCOSTIŞA3505277,7
TELEORMANMERENI2599207,7
BRĂILABERTEŞTII DE JOS2992237,69
ALBACÂLNIC1951157,69
ARADŞOFRONEA2991237,69
SĂLAJLOZNA91577,65
BACĂUMĂRGINENI10456807,65
DÂMBOVIŢAPIETRARI2352187,65
PRAHOVASECĂRIA117797,65
NEAMŢBĂLŢĂTEŞTI4064317,63
MEHEDINŢIBREZNIŢA-OCOL3936307,62
BUZĂUPODGORIA3148247,62
GALAŢISUCEVENI1575127,62
HARGHITAMIHĂILENI2759217,61
BACĂUMĂGIREŞTI4080317,6
DÂMBOVIŢAVALEA LUNGĂ4605357,6
GIURGIUVÂNĂTORII MICI4473347,6
BIHORBATĂR5672437,58
GIURGIUOGREZENI4617357,58
VASLUIPERIENI3830297,57
DOLJDRĂNIC2250177,56
DOLJMALU MARE6611507,56
VÂLCEADĂNICEI1860147,53
CĂLĂRAŞIGRĂDIŞTEA4646357,53
BRAŞOVORMENIŞ2126167,53
ARGEŞNUCŞOARA1331107,51
PRAHOVAFILIPEŞTII DE TÂRG8271627,5
SĂLAJMARCA2535197,5
VÂLCEAORLEŞTI2668207,5
VASLUIFĂLCIU5213397,48
CLUJCIUCEA1473117,47
PRAHOVALAPOŞ107187,47
CONSTANŢAMERENI2409187,47
CĂLĂRAŞITĂMĂDĂU MARE2411187,47
BUZĂUUNGURIU2411187,47
CONSTANŢAADAMCLISI2279177,46
GALAŢIBEREŞTI-MERIA3350257,46
CĂLĂRAŞIBORCEA7776587,46
TELEORMANMAVRODIN2280177,46
HARGHITASÂNCRĂIENI2680207,46
DÂMBOVIŢAIEDERA3895297,45
MUREŞSÂNGER2282177,45
BRĂILATUFEŞTI4832367,45
GIURGIUVALEA DRAGULUI2683207,45
MARAMUREŞGROŞI3227247,44
MUREŞSÂNPETRU DE CÂMPIE2688207,44
CĂLĂRAŞIFUNDENI4574347,43
NEAMŢMĂRGINENI3632277,43
MARAMUREŞPOIENILE IZEI80867,43
SIBIUŞURA MICĂ3633277,43
DÂMBOVIŢAVOINEŞTI5923447,43
TULCEACIUCUROVA2156167,42
CARAŞ-SEVERINEFTIMIE MURGU1483117,42
CONSTANŢAMIHAIL KOGĂLNICEANU10105757,42
GALAŢIBRANIŞTEA4451337,41
TELEORMANFRUMOASA1754137,41
BUZĂUSTÂLPU3108237,4
TULCEABAIA4600347,39
VASLUIDELENI2164167,39
DÂMBOVIŢAODOBEŞTI5005377,39
VÂLCEAPĂUŞEŞTI-MĂGLAŞI4057307,39
CLUJVIIŞOARA5953447,39
GIURGIUBĂNEASA4605347,38
ARGEŞTEIU122097,38
PRAHOVACOCORĂŞTII MISLII3257247,37
PRAHOVAVÂLCĂNEŞTI3666277,36
CĂLĂRAŞILUICA2042157,35
DÂMBOVIŢACONŢEŞTI4361327,34
MUREŞRÂCIU3544267,34
BIHORFINIŞ3683277,33
TIMIŞMAŞLOC2455187,33
TIMIŞPARŢA2456187,33
MARAMUREŞBICAZ95677,32
BUZĂUGLODEANU-SILIŞTEA3279247,32
VRANCEANĂNEŞTI2187167,32
MEHEDINŢIGOGOŞU4238317,31
ARADMACEA7252537,31
PRAHOVAŞOTRILE3281247,31
GALAŢIVÂNĂTORI6837507,31
BRAŞOVHÂRSENI2329177,3
IALOMIŢASĂVENI3425257,3
DÂMBOVIŢACOSTEŞTII DIN VALE3429257,29
BRĂILATUDOR VLADIMIRESCU2058157,29
GALAŢITULUCEŞTI7682567,29
SIBIUCRISTIAN4536337,28
VÂLCEAGALICEA3572267,28
BACĂUGURA VĂII4946367,28
COVASNABELIN3299247,27
ARGEŞDÂRMĂNEŞTI3444257,26
DÂMBOVIŢAPRODULEŞTI3304247,26
VÂLCEABUNEŞTI2619197,25
BIHORCĂBEŞTI1794137,25
HUNEDOARAROMOS2759207,25
SĂLAJBĂBENI1520117,24
IAŞICOZMEŞTI2761207,24
NEAMŢCRĂCĂOANI4281317,24
ARADGURAHONŢ3730277,24
PRAHOVAPOSEŞTI3868287,24
CLUJBONŢIDA4840357,23
BIHORCEFA2356177,22
DÂMBOVIŢACOBIA2913217,21
ALBASĂSCIORI6521477,21
SĂLAJZIMBOR97177,21
CONSTANŢASALIGNY2360177,2
BIHORBORŞ4451327,19
OLTSCHITU2503187,19
TULCEAVALEA NUCARILOR3337247,19
HARGHITAATID3066227,18
BUZĂUBĂLĂCEANU1532117,18
VASLUIBOŢEŞTI1950147,18
VÂLCEAPRUNDENI3763277,18
CĂLĂRAŞICHIRNOGI6993507,15
GALAŢITUDOR VLADIMIRESCU5042367,14
HUNEDOARACERBĂL42137,13
CLUJŢAGA1685127,12
MEHEDINŢIGRECI112587,11
DÂMBOVIŢANICULEŞTI4221307,11
TELEORMANZÂMBREASCA126897,1
ARADŞICULA4229307,09
COVASNADOBÂRLĂU2260167,08
HUNEDOARARIBIŢA127197,08
NEAMŢBICAZU ARDELEAN3682267,06
BIHORPOPEŞTI7648547,06
GIURGIUMALU1987147,05
MEHEDINŢIŞIMIAN10797767,04
TIMIŞLIVEZILE1708127,03
VASLUISTĂNILEŞTI5120367,03
ARGEŞVALEA DANULUI2988217,03
ALBADAIA ROMÂNĂ3136227,02
GIURGIUFLOREŞTI-STOENEŞTI8684617,02
BIHORREMETEA2849207,02
NEAMŢTAŞCA2563187,02
CĂLĂRAŞIUNIREA2708197,02
CLUJCÂŢCĂU2284167,01
BACĂUPÂNCEŞTI4284307
SATU MARETEREBEŞTI2001147
IALOMIŢAGRIVIŢA3148226,99
BUZĂUSMEENI6441456,99
TULCEAVĂCĂRENI2145156,99
BIHORBALC3154226,98
TELEORMANBRAGADIRU3438246,98
MARAMUREŞCOAŞ1433106,98
ARGEŞDÂMBOVICIOARA85966,98
CONSTANŢAALBEŞTI3872276,97
VRANCEACÂRLIGELE3011216,97
DÂMBOVIŢAMALU CU FLORI2152156,97
CARAŞ-SEVERINBUCHIN2017146,94
GIURGIUULMI7350516,94
SUCEAVABĂLĂCEANA1444106,93
CLUJBORŞA130096,92
VRANCEAMĂICĂNEŞTI4338306,92
TELEORMANSALCIA2313166,92
HUNEDOARABERIU3616256,91
ARGEŞOARJA2750196,91
MEHEDINŢIŞIŞEŞTI2461176,91
ARGEŞCIOMĂGEŞTI101676,89
VRANCEATĂTĂRANU4352306,89
BISTRIŢA-NĂSĂUDURIU3774266,89
VRANCEABILIEŞTI2472176,88
MUREŞFĂRĂGĂU1745126,88
DÂMBOVIŢAMOGOŞANI4216296,88
OLTTESLUI2324166,88
TELEORMANLIŢA2332166,86
OLTDOBREŢU116886,85
CĂLĂRAŞIMÂNĂSTIREA5108356,85
CONSTANŢANICOLAE BĂLCESCU5548386,85
ARGEŞMERIŞANI4678326,84
SUCEAVASIMINICEA2924206,84
ALBABISTRA4541316,83
DÂMBOVIŢACRÂNGURILE3663256,83
SIBIUGURA RÂULUI3809266,83
BUZĂUMÂNZĂLEŞTI2197156,83
VASLUIBOGDANA1467106,82
DÂMBOVIŢABRĂNEŞTI4107286,82
NEAMŢFĂUREI2054146,82
BRAŞOVVOILA3224226,82
ARGEŞBELEŢI-NEGREŞTI1763126,81
CLUJBUZA117486,81
VÂLCEATOMŞANI3526246,81
IALOMIŢAGÂRBOVI3528246,8
BUZĂUCOZIENI1770126,78
MUREŞDANEŞ6046416,78
BRĂILAGRĂDIŞTEA2064146,78
VRANCEAOBREJIŢA1623116,78
IAŞIRĂDUCĂNENI8709596,77
VRANCEADUMBRĂVENI4441306,76
GALAŢIGOHOR3254226,76
MUREŞSUSENI2368166,76
PRAHOVAIZVOARELE6370436,75
COVASNAMICFALĂU1779126,75
OLTMĂRUNŢEI3717256,73
BIHORLUGAŞU DE JOS3724256,71
DÂMBOVIŢAMORTENI2681186,71
VRANCEASURAIA5963406,71
CLUJIARA3731256,7
BIHORDOBREŞTI5382366,69
MARAMUREŞARDUSAT2845196,68
CONSTANŢACERCHEZU134796,68
CLUJLUNA4639316,68
TELEORMANSCRIOAŞTEA3593246,68
TULCEAPECENEAGA1648116,67
DÂMBOVIŢAVÂRFURI1798126,67
TELEORMANFRĂSINET2252156,66
BACĂUGLĂVĂNEŞTI3154216,66
MUREŞHODAC5111346,65
VÂLCEANICOLAE BĂLCESCU3158216,65
ARGEŞMICEŞTI4822326,64
OLTPÂRŞCOVENI2863196,64
DÂMBOVIŢABĂRBULEŢU2111146,63
CLUJCOJOCNA4223286,63
PRAHOVADRĂGĂNEŞTI4686316,62
SĂLAJLETCA1661116,62
SĂLAJMĂERIŞTE2869196,62
TELEORMANCERVENIA2725186,61
BIHORDRĂGEŞTI2725186,61
OLTOSICA DE SUS4541306,61
DÂMBOVIŢAPETREŞTI5298356,61
VASLUIPOGANA3177216,61
GIURGIUBUTURUGENI3940266,6
HUNEDOARARĂCHITOVA121286,6
ALBACRICĂU1974136,59
ARGEŞNEGRAŞI1821126,59
CARAŞ-SEVERINTEREGOVA3796256,59
VASLUIVETRIŞOAIA2882196,59
MUREŞBREAZA2431166,58
MUREŞGĂLEŞTI2432166,58
SIBIUPĂUCA1823126,58
ARGEŞDOMNEŞTI3044206,57
TELEORMANTRAIAN1674116,57
OLTCURTIŞOARA4270286,56
BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEU2896196,56
MARAMUREŞVALEA CHIOARULUI1985136,55
IALOMIŢABALACIU1530106,54
BIHORGIRIŞU DE CRIŞ3976266,54
BIHORCETARIU2146146,52
MARAMUREŞSĂCĂLĂŞENI2453166,52
PRAHOVASĂLCIILE1690116,51
BACĂUTÂRGU TROTUŞ5526366,51
HUNEDOARABLĂJENI92366,5
VRANCEAVÂRTEŞCOIU3541236,5
VASLUIMUNTENII DE JOS4314286,49
BRĂILASURDILA-GĂISEANCA2313156,49
TELEORMANDRĂCŞENEI1543106,48
ALBAGÂRBOVA2161146,48
VÂLCEAMĂCIUCA1543106,48
VRANCEANĂRUJA1851126,48
VASLUIBANCA5567366,47
BACĂUBUCIUMI3247216,47
GORJPEŞTIŞANI3712246,47
MUREŞŞĂULIA2012136,46
CĂLĂRAŞIPERIŞORU5129336,43
IAŞIFOCURI3895256,42
IALOMIŢAGHEORGHE DOJA2491166,42
ALBASĂLCIUA140196,42
TIMIŞCHECEA2341156,41
IAŞICOARNELE CAPREI2810186,41
VÂLCEAMĂLDĂREŞTI1873126,41
VÂLCEAMUEREASCA2495166,41
DÂMBOVIŢAPOIANA3433226,41
PRAHOVAPROVIŢA DE SUS1871126,41
BRAŞOVCINCU2032136,4
OLTOPTAŞI-MĂGURA109376,4
SUCEAVAADÂNCATA4383286,39
TIMIŞDAROVA3442226,39
GIURGIUIEPUREŞTI1877126,39
BRĂILAJIRLĂU2975196,39
CLUJPLOSCOŞ62646,39
HUNEDOARASÂNTĂMĂRIA-ORLEA3130206,39
PRAHOVAALUNIŞ3137206,38
DÂMBOVIŢAGURA FOII2195146,38
BOTOŞANIAVRĂMENI3767246,37
PRAHOVAGURA VITIOAREI5966386,37
VÂLCEAMIHĂEŞTI6911446,37
DOLJPREDEŞTI2042136,37
SĂLAJSOMEŞ-ODORHEI2824186,37
BUZĂUCILIBIA1888126,36
HUNEDOARADENSUŞ141496,36
PRAHOVAVADU SĂPAT1573106,36
IALOMIŢAGRINDU1889126,35
SĂLAJAGRIJ141996,34
SIBIUARPAŞU DE JOS2841186,34
CĂLĂRAŞIBELCIUGATELE2052136,34
VÂLCEASINEŞTI2366156,34
CLUJAŞCHILEU142296,33
MARAMUREŞBOIU MARE110676,33
BRĂILAGEMENELE1737116,33
TULCEAGRECI5059326,33
DÂMBOVIŢAGURA ŞUŢII5225336,32
PRAHOVAFILIPEŞTII DE PĂDURE10463666,31
COVASNAMERENI126886,31
DOLJPODARI6976446,31
ARGEŞSLOBOZIA4439286,31
GALAŢIIVEŞTI10159646,3
ARADŞEPREUŞ3015196,3
BIHORCOCIUBA MARE2863186,29
HUNEDOARAILIA3495226,29
BRAŞOVTELIU4620296,28
VRANCEAVÂNĂTORI7009446,28
IALOMIŢAJILAVELE3190206,27
CĂLĂRAŞISOHATU2391156,27
SIBIUAPOLDU DE JOS127886,26
DOLJBRATOVOEŞTI3197206,26
GORJDRĂGOTEŞTI2397156,26
ARADCRAIVA2878186,25
OLTDEVESELU3201206,25
VRANCEAGUGEŞTI6569416,24
GORJHUREZANI1606106,23
BISTRIŢA-NĂSĂUDBUDEŞTI1770116,21
PRAHOVACORNU4188266,21
VÂLCEAFÂRTĂŢEŞTI3540226,21
CLUJMOCIU3221206,21
TULCEASOMOVA5156326,21
TIMIŞCRICIOVA1612106,2
NEAMŢFARCAŞA3069196,19
HARGHITAFELICENI3553226,19
DOLJPERIŞOR1616106,19
BIHORTĂRCAIA1939126,19
CARAŞ-SEVERINZĂVOI4039256,19
ALBABUCERDEA GRÂNOASĂ2266146,18
BIHORŞOIMI2427156,18
IAŞIBIVOLARI4052256,17
GIURGIUCĂLUGĂRENI5349336,17
GIURGIUGRĂDINARI3241206,17
VÂLCEAIONEŞTI3889246,17
OLTNICOLAE TITULESCU113476,17
SĂLAJSĂLĂŢIG2595166,17
OLTSEACA1620106,17
ARGEŞSUSENI2924186,16
PRAHOVABĂLŢEŞTI3737236,15
ARGEŞCĂLINEŞTI11223696,15
OLTCÂRLOGANI2114136,15
TULCEACEAMURLIA DE JOS2441156,15
ARADPEREGU MARE1790116,15
GIURGIUVEDEA2600166,15
DOLJCASTRANOVA3094196,14
DÂMBOVIŢAI. L. CARAGIALE6680416,14
ALBAPIANU3584226,14
ARADBIRCHIŞ1795116,13
TULCEANUFĂRU2771176,13
IALOMIŢAOGRADA2934186,13
OLTSÂRBII - MĂGURA1795116,13
CĂLĂRAŞISĂRULEŞTI2940186,12
PRAHOVATALEA98066,12
ARGEŞUNGHENI2452156,12
OLTVĂLENI2451156,12
SUCEAVAIACOBENI1965126,11
SIBIUPORUMBACU DE JOS3273206,11
CARAŞ-SEVERINVERMEŞ147696,1
IAŞICOSTEŞTI1807116,09
TELEORMANCREVENICU131386,09
GALAŢIBĂLĂŞEŞTI2137136,08
DOLJCIUPERCENII NOI5096316,08
CARAŞ-SEVERINIABLANIŢA1975126,08
ALBANOŞLAC1810116,08
TIMIŞLIEBLING4121256,07
VASLUILUNCA BANULUI3458216,07
IALOMIŢAANDRĂŞEŞTI2146136,06
IAŞIMOGOŞEŞTI5115316,06
CARAŞ-SEVERINPRIGOR2312146,06
GIURGIUSTOENEŞTI1814116,06
MEHEDINŢIBÂCLEŞ1653106,05
OLTCILIENI2976186,05
CLUJCORNEŞTI132386,05
PRAHOVADRAJNA5291326,05
TIMIŞJAMU MARE2975186,05
OLTVALEA MARE3636226,05
MARAMUREŞBĂSEŞTI132586,04
SĂLAJIP3641226,04
DÂMBOVIŢASLOBOZIA MOARĂ1986126,04
BISTRIŢA-NĂSĂUDSÂNMIHAIU DE CÂMPIE132686,03
BRAŞOVŞINCA3812236,03
CLUJCĂMĂRAŞU2660166,02
IAŞIGROZEŞTI1660106,02
IALOMIŢAMOLDOVENI99766,02
ARADŞEITIN3156196,02
TELEORMANVEDEA2662166,01
BRĂILACIREŞU2831176
BOTOŞANICONCEŞTI1834116
VASLUIPUNGEŞTI3169196
GORJSTĂNEŞTI2166136
DOLJGHERCEŞTI1837115,99
BACĂUITEŞTI150395,99
DÂMBOVIŢARÂU ALB133685,99
COVASNALEMNIA1841115,98
MUREŞBĂGACIU2679165,97
CĂLĂRAŞILEHLIU2512155,97
BIHORSÂRBI2344145,97
TIMIŞLENAUHEIM6380385,96
VASLUIPOGONEŞTI1679105,96
MUREŞVĂTAVA1846115,96
SĂLAJBOCŞA3360205,95
ARGEŞTIGVENI3362205,95
SĂLAJPLOPIŞ2531155,93
BACĂUSĂNDULENI4554275,93
IAŞITRIFEŞTI3876235,93
BACĂUFILIPEŞTI4558275,92
MARAMUREŞGÂRDANI135285,92
OLTMORUNGLAV2196135,92
IAŞISCHITU DUCA3887235,92
OLTTUFENI2535155,92
MUREŞBEICA DE JOS2199135,91
COVASNAMALNAŞ101565,91
SIBIUSADU2706165,91
CONSTANŢATOPRAISAR6432385,91
BRAŞOVBECLEAN1865115,9
BOTOŞANICOŞULA3223195,9
VASLUIIANA4237255,9
VRANCEACÂMPINEANCA4416265,89
IALOMIŢAION ROATĂ3578215,87
ARGEŞSCHITU GOLEŞTI5115305,87
VÂLCEAZĂTRENI2044125,87
TELEORMANCIUPERCENI136585,86
TIMIŞDUMBRAVA2732165,86
ARADIGNEŞTI68345,86
TELEORMANRĂDOIEŞTI1877115,86
MARAMUREŞSATULUNG6487385,86
HUNEDOARALUNCOIU DE JOS1709105,85
MEHEDINŢIPUNGHINA2905175,85
ARADŞIRIA9225545,85
OLTBALDOVINEŞTI102765,84
BIHORROŞIORI2909175,84
CARAŞ-SEVERINDOCLIN1888115,83
DOLJSEACA DE CÂMP1715105,83
ARGEŞBUGHEA DE JOS3094185,82
TIMIŞGIULVĂZ3266195,82
ARGEŞŞUICI2235135,82
GALAŢIJORĂŞTI1720105,81
PRAHOVASÂNGERU5511325,81
MUREŞADĂMUŞ5343315,8
GALAŢICAVADINEŞTI2758165,8
SIBIUDÂRLOS3622215,8
IAŞIVLĂDENI4138245,8
SIBIUBÂRGHIŞ2246135,79
GORJLELEŞTI1731105,78
CARAŞ-SEVERINOCNA DE FIER69245,78
ARGEŞPIETROŞANI5360315,78
TELEORMANPOENI2770165,78
BACĂUFARAOANI5375315,77
DOLJRAST3637215,77
ARADŞILINDIA86655,77
VASLUIGÂRCENI2432145,76
VÂLCEAMITROFANI86855,76
DOLJMURGAŞI2258135,76
DOLJCETATE5214305,75
BUZĂUMOVILA BANULUI2435145,75
DÂMBOVIŢAPOTLOGI9221535,75
IAŞIHORLEŞTI2963175,74
TELEORMANLISA2091125,74
ARGEŞSĂPATA156895,74
HARGHITADEALU4188245,73
HUNEDOARAORĂŞTIOARA DE SUS2095125,73
SIBIUORLAT3314195,73
SUCEAVASADOVA2620155,73
MUREŞSASCHIZ2270135,73
BOTOŞANIVLĂSINEŞTI2967175,73
DOLJBRĂDEŞTI4547265,72
DOLJMĂCEŞU DE JOS122375,72
CONSTANŢAMIRCEA VODĂ5419315,72
BUZĂUBISOCA2451145,71
BRAŞOVDUMBRĂVIŢA5253305,71
HARGHITAPORUMBENI1925115,71
MEHEDINŢIŞOVARNA105065,71
PRAHOVAGORNET-CRICOV2104125,7
CĂLĂRAŞINANA2280135,7
VÂLCEAŞTEFĂNEŞTI2985175,7
GORJTURBUREA4208245,7
CĂLĂRAŞIULMENI4736275,7
OLTBRASTAVĂŢU4044235,69
DÂMBOVIŢAMĂNEŞTI5445315,69
BUZĂUVADU PAŞII10011575,69
SATU MARESĂUCA158495,68
BIHORCĂRPINET1763105,67
MUREŞIBĂNEŞTI4238245,66
TULCEAMIHAI BRAVU2648155,66
ARADMIŞCA3895225,65
CARAŞ-SEVERINBERZOVIA3903225,64
BACĂUBLĂGEŞTI7629435,64
DÂMBOVIŢANUCET4252245,64
BACĂUCAŞIN4088235,63
PRAHOVADUMBRAVA4438255,63
SUCEAVAHORODNICENI3551205,63
IAŞIMOVILENI3020175,63
VÂLCEAPERIŞANI2131125,63
OLTGRĂDINARI2489145,62
SĂLAJPERICEI3734215,62
SIBIUTÂRNAVA3380195,62
SIBIUVURPĂR3023175,62
SATU MAREVIILE SATU MARE3924225,61
ARGEŞBÂRLA4108235,6
VRANCEASLOBOZIA CIORĂŞTI1965115,6
TIMIŞPECIU NOU5720325,59
TELEORMANTALPA160995,59
MUREŞBAND6631375,58
BUZĂUŢINTEŞTI4477255,58
NEAMŢBORCA6463365,57
COVASNARECI2334135,57
VRANCEAURECHEŞTI2693155,57
MUREŞCHEŢANI2520145,56
IAŞICIORTEŞTI3774215,56
MUREŞCUCERDEA125975,56
BUZĂULARGU144085,56
DÂMBOVIŢACORBII MARI8102455,55
GORJDĂNEŞTI3786215,55
MEHEDINŢIROGOVA144585,54
BOTOŞANIVLĂDENI4873275,54
VASLUIARSURA144785,53
CLUJBELIŞ126675,53
TULCEACERNA3618205,53
MARAMUREŞCERNEŞTI3616205,53
SIBIUHOGHILAG2530145,53
IALOMIŢAVALEA CIORII1807105,53
SIBIUBLĂJEL2355135,52
COVASNABREŢCU3444195,52
MUREŞFÂNTÂNELE4891275,52
BUZĂULOPĂTARI3440195,52
VÂLCEABĂRBĂTEŞTI3084175,51
HUNEDOARABARU2722155,51
ARGEŞCEPARI1997115,51
DÂMBOVIŢADOICEŞTI4719265,51
TIMIŞTEREMIA MARE4718265,51
TIMIŞTORMAC2905165,51
GIURGIUBUCŞANI3454195,5
GIURGIUROATA DE JOS7817435,5
VASLUIŞULETEA2183125,5
BACĂULETEA VECHE7652425,49
BUZĂUCĂTINA2371135,48
SĂLAJSÂG3284185,48
NEAMŢSAGNA5294295,48
BRĂILAVIZIRU6384355,48
SIBIUBRĂDENI164595,47
MEHEDINŢIILOVIŢA127975,47
GALAŢIREDIU2010115,47
SĂLAJSURDUC3655205,47
PRAHOVAVĂRBILĂU6583365,47
BOTOŞANIBROSCĂUŢI3299185,46
SATU MAREHODOD2932165,46
IALOMIŢARĂDULEŞTI109865,46
HARGHITAREMETEA6407355,46
TULCEASARICHIOI6589365,46
ARGEŞSTOLNICI2745155,46
BRĂILABĂRĂGANUL2934165,45
OLTPLEŞOIU2752155,45
GORJCIUPERCENI147185,44
GIURGIUCOSOBA2755155,44
OLTMIHĂEŞTI128975,43
TULCEANALBANT2764155,43
TELEORMANSILIŞTEA2027115,43
IALOMIŢAVLĂDENI2027115,43
CLUJFRATA3872215,42
OLTGĂVĂNEŞTI1846105,42
DÂMBOVIŢALUNGULEŢU5351295,42
TULCEAMIHAIL KOGĂLNICEANU3137175,42
GORJSCHELA166195,42
OLTSTREJEŞTI2951165,42
TELEORMANBOTOROAGA4435245,41
VASLUIPOIENEŞTI2774155,41
BRAŞOVRACOŞ3697205,41
SATU MARESANISLĂU3699205,41
BISTRIŢA-NĂSĂUDPETRU RAREŞ3704205,4
OLTSTOENEŞTI2223125,4
BOTOŞANISULIŢA2964165,4
VASLUIBEREZENI4821265,39
BACĂUSCORŢENI2968165,39
ARGEŞSTÂLPENI4837265,38
DÂMBOVIŢABEZDEAD4285235,37
BISTRIŢA-NĂSĂUDILVA MARE2424135,36
ARGEŞMIHĂEŞTI6155335,36
TELEORMANORBEASCA6901375,36
NEAMŢSĂVINEŞTI7277395,36
SUCEAVAŞERBĂUŢI3357185,36
HARGHITASICULENI2800155,36
ARADŞIŞTAROVĂŢ37425,35
SATU MARECULCIU4117225,34
MUREŞNEAUA131075,34
GORJBENGEŞTI-CIOCADIA3188175,33
BACĂUGÂRLENI7123385,33
TELEORMANNECŞEŞTI93855,33
BACĂURACOVA3565195,33
NEAMŢDRĂGĂNEŞTI150585,32
BISTRIŢA-NĂSĂUDMATEI2442135,32
BACĂUSASCUT9779525,32
VASLUIBĂLTENI150885,31
DOLJPLENIŢA4340235,3
MUREŞTĂURENI94455,3
OLTDĂNEASA3400185,29
SIBIURÂU SADULUI56735,29
GIURGIUVĂRĂŞTI5676305,29
VÂLCEAROŞIILE2272125,28
CĂLĂRAŞIŞTEFAN VODĂ2272125,28
TIMIŞCOMLOŞU MARE5505295,27
CARAŞ-SEVERINEZERIŞ132975,27
BRAŞOVHOMOROD2655145,27
ALBAŞONA4362235,27
SIBIUNOCRICH3424185,26
BACĂUPODURI7986425,26
BACĂUTRAIAN3232175,26
SATU MAREACÂŞ3045165,25
MARAMUREŞCÂMPULUNG LA TISA2476135,25
PRAHOVACHIOJDEANCA152485,25
TIMIŞOHABA LUNGĂ95255,25
MEHEDINŢIPRISTOL133375,25
VASLUIZĂPODENI4378235,25
BUZĂUBRĂDEANU2288125,24
CLUJCĂLĂŢELE2480135,24
HUNEDOARACERTEJU DE SUS2861155,24
TIMIŞCHEVEREŞU MARE2483135,24
VÂLCEAALUNU4208225,23
ARGEŞHÂRSEȘTI2102115,23
CONSTANŢAISTRIA2488135,23
DOLJMĂCEŞU DE SUS114865,23
BRĂILAZĂVOAIA3057165,23
OLTOPORELU95755,22
GORJTURCINEŞTI2109115,22
VASLUICOSTEŞTI2689145,21
BIHORHIDIŞELU DE SUS3266175,21
BRAŞOVHOGHIZ5184275,21
TELEORMANGRATIA2501135,2
GIURGIULETCA NOUĂ3459185,2
CĂLĂRAŞILUPŞANU2887155,2
OLTMILCOV153985,2
BIHORTĂMĂŞEU2115115,2
NEAMŢURECHENI4039215,2
SATU MAREVALEA VINULUI1922105,2
SĂLAJHALMĂŞD2311125,19
BRAŞOVMÂNDRA3081165,19
VASLUIIVĂNEŞTI4055215,18
SUCEAVAMITOCU DRAGOMIRNEI5786305,18
SIBIUŞEICA MARE4630245,18
ARADSINTEA MARE3864205,18
GALAŢISMÂRDAN5983315,18
OLTŞOPÂRLIŢA115965,18
BUZĂUVINTILĂ VODĂ2704145,18
BOTOŞANIBĂLUŞENI4834255,17
BACĂUBOGDĂNEŞTI2710145,17
MUREŞCOROISÂNMĂRTIN154885,17
BACĂULIPOVA3097165,17
HUNEDOARASARMIZEGETUSA116165,17
MEHEDINŢIBĂLĂCIŢA2521135,16
BRAŞOVHOLBAV135775,16
VÂLCEAOTEŞANI2521135,16
SUCEAVAIPOTEŞTI9911515,15
TIMIŞŞTIUCA2330125,15
HARGHITAVĂRŞAG174895,15
GALAŢIFUNDENI3698195,14
BUZĂUGREBĂNU5258275,14
HARGHITASÂNDOMINIC6224325,14
ALBAUNIREA4867255,14
TIMIŞVARIAŞ6615345,14
PRAHOVAADUNAŢI1951105,13
DOLJBÂRCA4094215,13
CĂLĂRAŞIDICHISENI175495,13
SĂLAJGÂLGĂU2338125,13
HUNEDOARAPUI4094215,13
IAŞIUNGHENI4285225,13
CĂLĂRAŞICIOCĂNEŞTI3906205,12
DOLJGOICEA2342125,12
GALAŢIMOVILENI3322175,12
PRAHOVATĂTARU78145,12
GORJBERLEŞTI1958105,11
BISTRIŢA-NĂSĂUDBRANIŞTEA2933155,11
SATU MAREPIR156585,11
GORJSTOINA2152115,11
GORJTELEŞTI2738145,11
VASLUIBUNEŞTI-AVEREŞTI2353125,1
ARGEŞGODENI2746145,1
BOTOŞANIMIHAI EMINESCU8630445,1
SIBIUROŞIA6269325,1
CLUJBĂIŞOARA1964105,09
BACĂUCĂIUŢI5308275,09
BUZĂUC.A. ROSETTI3342175,09
CARAŞ-SEVERINVĂLIUG78645,09
BUZĂUMĂGURA2166115,08
ARGEŞROCIU2360125,08
BIHOROLCEA2761145,07
DÂMBOVIŢAPERŞINARI2762145,07
GORJBÂLTENI7512385,06
HARGHITATOMEŞTI2567135,06
OLTCEZIENI158585,05
DOLJAMĂRĂŞTII DE SUS158685,04
CLUJCĂPUŞU MARE2974155,04
GALAŢIGRIVIŢA3768195,04
GORJRUNCU5158265,04
BISTRIŢA-NĂSĂUDBUDACU DE JOS3377175,03
BISTRIŢA-NĂSĂUDNIMIGEA5368275,03
HARGHITASÂNTIMBRU2193115,02
DÂMBOVIŢAVĂLENI-DÂMBOVIŢA2390125,02
MUREŞBOGATA179695,01
GIURGIUDAIA2395125,01
MUREŞSÂNPAUL4587235,01
MEHEDINŢISTÂNGĂCEAUA119865,01
COVASNABRĂDUŢ5200265
ARADCONOP2202115
MUREŞVIIŞOARA2002105
SĂLAJBENESAT140474,99
BACĂUDĂMIENEŞTI180294,99
BRĂILAUNIREA2407124,99
CARAŞ-SEVERINCICLOVA ROMÂNĂ160684,98
OLTIANCU JIANU4218214,98
CĂLĂRAŞIJEGĂLIA4014204,98
ALBAOHABA60234,98
IAŞIBĂLŢAŢI5631284,97
COVASNABARCANI4028204,97
GORJCĂTUNELE2622134,96
CONSTANŢAION CORVIN2016104,96
SĂLAJCREACA2828144,95
MEHEDINŢISALCIA2624134,95
CLUJVULTURENI141574,95
CONSTANŢACASTELU5669284,94
VÂLCEAMILCOIU121464,94
GORJSCOARŢA4659234,94
CĂLĂRAŞIŞTEFAN CEL MARE3242164,94
ARGEŞCETĂŢENI2847144,92
CLUJCUZDRIOARA3047154,92
GIURGIUHOTARELE3252164,92
TIMIŞMARGINA2238114,92
GALAŢISCHELA3863194,92
CĂLĂRAŞIALEXANDRU ODOBESCU2650134,91
IALOMIŢAARMĂŞEŞTI2036104,91
BIHORBRATCA4689234,91
BOTOŞANICRISTEŞTI4886244,91
GALAŢICUCA2037104,91
VÂLCEADRĂGOEŞTI183494,91
MUREŞNADEŞ3054154,91
ARADTÂRNOVA6309314,91
DOLJGIUBEGA2040104,9
GORJGLOGOVA183794,9
IAŞIGROPNIŢA3262164,9
TELEORMANSCURTU MARE142874,9
OLTTRAIAN2860144,9
IALOMIŢABORDUŞANI4909244,89
IALOMIŢADRIDU3066154,89
BRĂILAGROPENI3275164,89
NEAMŢRĂUCEŞTI8381414,89
BRĂILAVĂDENI4087204,89
CARAŞ-SEVERINOBREJA3483174,88
HARGHITAŞIMONEŞTI3890194,88
ARADVĂRĂDIA DE MUREŞ164184,88
BRĂILAMIRCEA VODĂ3079154,87
NEAMŢROMÂNI4110204,87
BIHORBUNTEŞTI4324214,86
OLTVOINEASA2056104,86
GORJBĂLĂNEŞTI2060104,85
BIHORCURTUIŞENI3918194,85
MUREŞPAPIU ILARIAN82444,85
CARAŞ-SEVERINTURNU RUIENI3502174,85
BRAŞOVVAMA BUZĂULUI3721184,84
VASLUICREŢEŞTI165684,83
VRANCEASIHLEA5178254,83
DOLJBRALOŞTIŢA3733184,82
IALOMIŢAMOVILA186794,82
CĂLĂRAŞIŞOLDANU3320164,82
DÂMBOVIŢAHULUBEŞTI3116154,81
PRAHOVACĂRBUNEŞTI166584,8
ARGEŞHÂRTIEŞTI2292114,8
GALAŢIINDEPENDENŢA4580224,8
IAŞISTRUNGA4166204,8
MARAMUREŞARINIŞ104354,79
SIBIUBRATEIU4175204,79
BOTOŞANISTĂUCENI3758184,79
BUZĂUBECENI4182204,78
MARAMUREŞCOROIENI2513124,78
OLTDOBROTEASA146374,78
VÂLCEAFRÂNCEŞTI5017244,78
SIBIUMICĂSASA2090104,78
CONSTANŢASARAIU125464,78
HUNEDOARARÂU DE MORI3147154,77
IAŞIBELCEŞTI10933524,76
SUCEAVACOŞNA147274,76
BRAŞOVŞINCA NOUĂ168184,76
SĂLAJTREZNEA105154,76
BRAŞOVVIŞTEA2315114,75
IAŞISCOBINŢI7593364,74
DOLJCELARU4226204,73
BRĂILAŞUŢEŞTI4444214,73
CARAŞ-SEVERINCĂRBUNARI84844,72
CONSTANŢACOBADIN9541454,72
IAŞIDELENI10168484,72
BOTOŞANIHLIPICENI3392164,72
MARAMUREŞMIREŞU MARE4672224,71
HARGHITAMUGENI3606174,71
ALBARĂDEŞTI127564,71
ARGEŞSTOENEŞTI4251204,7
GORJALBENI2770134,69
TIMIŞSATCHINEZ5121244,69
GORJSLIVILEŞTI2982144,69
VÂLCEALĂPUŞATA192394,68
BRĂILAMOVILA MIRESII4062194,68
SUCEAVAŞCHEIA13256624,68
CONSTANŢACOGEALAC5350254,67
ARGEŞBĂLILEŞTI3859184,66
ARADBATA107254,66
BUZĂUBOLDU2146104,66
CĂLĂRAŞIINDEPENDENŢA3434164,66
VÂLCEASUTEŞTI193294,66
BACĂUSOLONŢ3438164,65
TELEORMANTROIANUL2578124,65
MUREŞMIHEŞU DE CÂMPIE2371114,64
ARADPILU2157104,64
VRANCEAREGHIU2156104,64
BACĂUSĂUCEŞTI5615264,63
PRAHOVAMĂNECIU10170474,62
TULCEASMÂRDAN108354,62
DOLJDOBROTEŞTI152074,61
DOLJORODEL2384114,61
SUCEAVARÂŞCA5206244,61
HUNEDOARARAPOLTU MARE195794,6
CARAŞ-SEVERINSACU152274,6
NEAMŢŢIBUCANI3917184,6
DOLJDANEŢI5455254,58
BOTOŞANIRĂCHIŢI5019234,58
DÂMBOVIŢAVIŞINA3930184,58
VASLUIVUTCANI174784,58
CONSTANŢADELENI2405114,57
BACĂUPÂRJOL6128284,57
NEAMŢPOIANA TEIULUI4810224,57
BUZĂURUŞEŢU3504164,57
BUZĂUPĂNĂTĂU2191104,56
TULCEASLAVA CERCHEZĂ2195104,56
HARGHITAVOŞLĂBENI197394,56
ARADBÂRZAVA2424114,54
BIHORCIUMEGHIU4628214,54
HARGHITAOCLAND132264,54
GIURGIUPRUNDU3968184,54
PRAHOVASTARCHIOJD3532164,53
VRANCEATÂMBOEŞTI3314154,53
CARAŞ-SEVERINTICVANIU MARE198594,53
TELEORMANBUZESCU4199194,52
VRANCEACOTEŞTI4867224,52
BRAŞOVCRIZBAV3096144,52
SĂLAJCUZĂPLAC155074,52
BOTOŞANIŞENDRICENI4206194,52
OLTŞERBĂNEŞTI2654124,52
VÂLCEACERNIŞOARA3328154,51
CLUJFIZEŞU GHERLII2660124,51
SIBIUMOŞNA3773174,51
VASLUIEPURENI2886134,5
CĂLĂRAŞIFRĂSINET155574,5
OLTSPRÂNCENATA2221104,5
GORJBRĂNEŞTI2227104,49
VÂLCEAFĂUREŞTI133664,49
MEHEDINŢIHUSNICIOARA111354,49
IALOMIŢAPLATONEŞTI178384,49
TIMIŞRACOVIŢA2896134,49
ARGEŞŢIŢEŞTI5344244,49
DÂMBOVIŢABĂLENI8701394,48
COVASNAGHIDFALĂU2680124,48
GALAŢINICOREŞTI4022184,48
BUZĂUPUIEŞTI3351154,48
TIMIŞVOITEG2454114,48
DÂMBOVIŢABUCIUMENI4250194,47
DOLJDOBREŞTI2235104,47
VASLUIGRIVIŢA3582164,47
OLTURZICA201494,47
CONSTANŢAAMZACEA2912134,46
BISTRIŢA-NĂSĂUDŞINTEREAG3587164,46
GIURGIUCREVEDIA MARE4720214,45
BIHORINEU5166234,45
BACĂUONCEŞTI157274,45
ARADPETRIŞ134864,45
NEAMŢPOIENARI157274,45
NEAMŢTIMIŞEŞTI4055184,44
BACĂUURECHEŞTI3604164,44
MARAMUREŞREMETEA CHIOARULUI2933134,43
BRAŞOVCOMANA3170144,42
BOTOŞANICOPĂLĂU4303194,42
BACĂUPLOPANA3168144,42
CLUJSIC2262104,42
PRAHOVABERTEA2949134,41
HARGHITASÂNSIMION3630164,41
DOLJBRABOVA113654,4
NEAMŢBRUSTURI3860174,4
BIHORCĂPÂLNA136464,4
BRAŞOVRECEA3411154,4
CLUJTRITENII DE JOS4560204,39
VASLUIVIIŞOARA159474,39
HARGHITACIUMANI4333194,38
SUCEAVAPĂLTINOASA6160274,38
BIHORSPINUŞ114154,38
VÂLCEABERISLĂVEŞTI2516114,37
GALAŢICOSTACHE NEGRI2745124,37
IAŞIGORBAN2974134,37
VASLUIHOCENI2520114,37
GORJLICURICI205994,37
CLUJMĂGURI-RĂCĂTĂU2288104,37
BUZĂUBALTA ALBĂ2292104,36
ARADBELIU2985134,36
BUZĂUGURA TEGHII3214144,36
NEAMŢION CREANGĂ5738254,36
DOLJLEU4356194,36
TELEORMANPERETU6646294,36
MUREŞSUPLAC2293104,36
CĂLĂRAŞIVASILAŢI4132184,36
COVASNAAITA MARE161074,35
OLTGĂNEASA3446154,35
VÂLCEAGOLEŞTI2531114,35
VASLUILIPOVĂŢ4141184,35
TIMIŞMORAVIŢA2760124,35
COVASNAVALEA MARE114954,35
BOTOŞANIBRĂEŞTI207394,34
BACĂUCOLONEŞTI2305104,34
TELEORMANCONŢEŞTI2993134,34
HUNEDOARALĂPUGIU DE JOS138364,34
TELEORMANPURANI138264,34
DOLJCERNĂTEŞTI161574,33
ARGEŞRUCĂR5769254,33
CĂLĂRAŞIVÂLCELELE161774,33
VASLUIFEREŞTI208394,32
MUREŞGLODENI3700164,32
ALBAHOPÂRTA115754,32
SĂLAJŞAMŞUD185084,32
VASLUIBĂCEŞTI4873214,31
MUREŞGHEORGHE DOJA3018134,31
OLTGIUVĂRĂŞTI208994,31
DOLJTESLUI208994,31
VASLUITODIREŞTI3246144,31
VÂLCEADICULEŞTI186284,3
SUCEAVADĂRMĂNEŞTI6065264,29
BOTOŞANIPOMÂRLA2564114,29
IALOMIŢAREVIGA2563114,29
MEHEDINŢIVÂNĂTORI186384,29
BACĂUBÂRSĂNEŞTI4436194,28
GORJMUŞETEŞTI186784,28
TIMIŞNĂDRAG2801124,28
IAŞIŞIPOTE4913214,27
SIBIUCÂRŢIŞOARA140964,26
GORJDRĂGUŢEŞTI4935214,26
ARGEŞBOGAŢI4235184,25
IAŞIION NECULCE5879254,25
BISTRIŢA-NĂSĂUDLIVEZILE5177224,25
VASLUIPĂDURENI3769164,25
ALBACERU-BĂCĂINŢI23614,24
DOLJMELINEŞTI3772164,24
VÂLCEAPIETRARI2829124,24
ARGEŞBUGHEA DE SUS3075134,23
CARAŞ-SEVERINVĂRĂDIA142064,23
CONSTANŢAVULTURU71034,23
TELEORMANBALACI142364,22
IAŞIDUMEŞTI4974214,22
ARGEŞVEDEA3315144,22
MARAMUREŞRECEA6881294,21
BUZĂUCHILIILE47624,2
ALBASOHODOL166774,2
HARGHITACORBU143164,19
MEHEDINŢIEŞELNIŢA2865124,19
BACĂUNICOLAE BĂLCESCU10262434,19
COVASNACOMANDĂU95644,18
BRAŞOVFELDIOARA7654324,18
ARGEŞMIROŞI215194,18
TIMIŞPERIAM5019214,18
SATU MAREPETREŞTI191584,18
VASLUITĂCUTA3111134,18
MEHEDINŢICORCOVA6002254,17
VASLUIIVEŞTI2639114,17
BACĂUPODU TURCULUI4793204,17
BUZĂURACOVIŢENI119954,17
BRAŞOVUCEA2399104,17
CONSTANŢASEIMENI216694,16
OLTBĂRĂŞTI120454,15
VASLUICIOCANI168574,15
MEHEDINŢICUJMIR3134134,15
CONSTANŢAGHINDĂREŞTI2653114,15
DOLJNEGOI2407104,15
BRĂILARÂMNICELU192884,15
BIHORTINCA8430354,15
ALBAALMAŞU MARE120754,14
CONSTANŢABĂRĂGANU217294,14
IALOMIŢASCÂNTEIA3627154,14
ARADARCHIŞ145464,13
HARGHITABRĂDEŞTI217794,13
ARGEŞCORBI3871164,13
DOLJMISCHII169674,13
SATU MAREPĂULEŞTI6291264,13
IAŞISTOLNICENI-PRĂJESCU5329224,13
HARGHITAMĂDĂRAŞ218694,12
CARAŞ-SEVERINPĂLTINIŞ2426104,12
ARADZĂRAND2915124,12
MUREŞMICA4871204,11
MUREŞVEŢCA73034,11
IAŞIDOLHEŞTI2682114,1
ARADAPATEU3419144,09
TIMIŞBILED4159174,09
BRĂILADUDEŞTI3420144,09
IALOMIŢABĂRCĂNEŞTI3429144,08
MEHEDINŢIBUTOIEŞTI3184134,08
VASLUIDRÂNCENI4658194,08
DÂMBOVIŢAMOŢĂIENI196084,08
COVASNAPOIAN172274,07
BOTOŞANIUNGURENI6385264,07
NEAMŢGRUMĂZEŞTI5177214,06
DOLJCARAULA2471104,05
ARGEŞDOBREŞTI172774,05
SĂLAJRUS98844,05
VASLUIALEXANDRU VLAHUŢĂ148664,04
BUZĂUSCORŢOASA2476104,04
VASLUIVINDEREI3714154,04
BOTOŞANICURTEŞTI5952244,03
IAŞIDOBROVĂŢ223394,03
DOLJPIELEŞTI4221174,03
GALAŢIPISCU4720194,03
SUCEAVAPOJORÂTA2974124,03
MARAMUREŞCUPŞENI3233134,02
NEAMŢŞTEFAN CEL MARE2987124,02
ARGEŞCOŞEŞTI5240214,01
HARGHITADITRĂU5730234,01
SUCEAVAHORODNIC DE JOS2491104,01
CLUJICLOD4244174,01
GORJJUPÂNEŞTI199684,01
SATU MARECEHAL149964
HUNEDOARAGHELARI200084
GALAŢIMATCA12252494
MUREŞVĂRGATA200284
SATU MARECĂUAŞ2509103,99
VÂLCEAOLANU2756113,99
ARGEŞVALEA MARE-PRAVĂŢ4257173,99
GORJBĂLEŞTI7542303,98
ARGEŞBOTENI225993,98
BIHORHUSASĂU DE TINCA2514103,98
MEHEDINŢIPODENI75333,98
OLTGROJDIBODU2521103,97
VÂLCEACOPĂCENI2527103,96
DÂMBOVIŢALUDEŞTI5056203,96
BACĂUNEGRI2775113,96
SUCEAVADRĂGUŞENI2529103,95
CARAŞ-SEVERINMĂURENI3037123,95
GALAŢINĂMOLOASA202783,95
DOLJSECU101243,95
TIMIŞCĂRPINIŞ5831233,94
COVASNACERNAT4066163,94
ARGEŞDAVIDEŞTI3055123,93
VASLUIFRUNTIŞENI178373,93
BRAŞOVPOIANA MĂRULUI3311133,93
SATU MARESANTĂU2542103,93
CLUJUNGURAŞ2543103,93
VÂLCEAVAIDEENI3814153,93
BRĂILATICHILEŞTI3573143,92
BRĂILAVICTORIA3575143,92
ARGEŞVULTUREŞTI2809113,92
DOLJARGETOAIA4603183,91
SIBIULOAMNEŞ2811113,91
COVASNATURIA3837153,91
BUZĂUCALVINI4867193,9
BOTOŞANICÂNDEŞTI205183,9
BOTOŞANIGORBĂNEŞTI3334133,9
SATU MARELAZURI6411253,9
CLUJMICA3593143,9
COVASNASITA BUZĂULUI4874193,9
GORJBĂRBĂTEŞTI154163,89
SATU MAREDOROLŢ4118163,89
CLUJSĂVĂDISLA4111163,89
GALAŢISLOBOZIA CONACHI4115163,89
OLTSTUDINA2570103,89
BUZĂUCOSTEŞTI4900193,88
HARGHITAPRAID6960273,88
IAŞISINEŞTI4385173,88
PRAHOVABOLDEŞTI-GRADIŞTEA155163,87
IAŞICOMARNA6712263,87
VRANCEAJITIA154963,87
BISTRIŢA-NĂSĂUDTEACA5683223,87
MUREŞCHIHERU DE JOS155363,86
BACĂUMOTOŞENI3109123,86
ARADSOCODOR233093,86
VÂLCEASTROEŞTI2589103,86
TIMIŞVICTOR VLAD DELAMARINA2851113,86
CLUJMĂRGĂU155963,85
VASLUITANACU181973,85
TULCEAHAMCEARCA130353,84
BACĂUŞTEFAN CEL MARE5204203,84
CLUJCHIUIEŞTI235693,82
GORJCRASNA4706183,82
VÂLCEACREŢENI209283,82
GORJNEGOMIR3404133,82
ARGEŞBĂBANA2885113,81
ARGEŞBEREVOEŞTI3408133,81
TIMIŞGOTTLOB2627103,81
ARADHĂLMAGIU236393,81
BACĂULIVEZI5514213,81
DOLJPOIANA MARE10249393,81
OLTDOBROSLOVENI3689143,8
BACĂUOITUZ9211353,8
DÂMBOVIŢAŞELARU2899113,79
BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEU-MĂGHERUŞ4755183,79
HARGHITASUSENI5275203,79
DOLJCOŢOFENII DIN FAŢĂ211983,78
BIHORAVRAM IANCU3446133,77
HUNEDOARABOŞOROD185873,77
SUCEAVADORNA-ARINI2918113,77
GORJŢÂNŢĂRENI5563213,77
TULCEATURCOAIA3187123,77
GALAŢIVÂRLEZI185973,77
DÂMBOVIŢABREZOAELE3456133,76
ALBAROŞIA DE SECAŞ159763,76
IAŞIŢIBĂNEŞTI8246313,76
BACĂUCLEJA6934263,75
BUZĂUGHERĂSENI3201123,75
BRĂILASALCIA TUDOR240293,75
SĂLAJZALHA80033,75
SUCEAVABRODINA4015153,74
VÂLCEACÂINENI240593,74
CONSTANŢAPECINEAGA3479133,74
SUCEAVATODIREŞTI5610213,74
MARAMUREŞCOPALNIC-MĂNĂŞTUR5634213,73
VRANCEADUMITREŞTI4290163,73
OLTRUSĂNEŞTI4026153,73
HUNEDOARABĂCIA188073,72
SUCEAVAHĂNŢEŞTI4027153,72
SUCEAVAHÂRTOP2696103,71
IAŞIMOŢCA5388203,71
HARGHITARACU161663,71
SĂLAJFILDU DE JOS135153,7
TELEORMANIZVOARELE216083,7
SĂLAJNĂPRADEA2702103,7
VÂLCEAGHIOROIU135553,69
IAŞIMĂDÂRJAC162463,69
BACĂUASĂU6795253,68
CONSTANŢALIPNIŢA2992113,68
BUZĂUMURGEŞTI81533,68
OLTOBOGA163263,68
CLUJTURENI217183,68
HUNEDOARAZAM162963,68
HARGHITACÂRŢA2726103,67
HUNEDOARALUNCA CERNII DE JOS81733,67
BRĂILASURDILA-GRECI136353,67
TIMIŞDUDEŞTII VECHI4373163,66
CONSTANŢAPEŞTERA3550133,66
ARADVÂRFURILE245793,66
SĂLAJDOBRIN164263,65
GIURGIUGOGOŞARI164563,65
TELEORMANCĂLMĂŢUIU DE SUS192473,64
TIMIŞFÂRDEA165063,64
TELEORMANISLAZ4664173,64
VASLUISOLEŞTI3568133,64
SIBIUBIERTAN3037113,62
VÂLCEACOSTEŞTI3041113,62
SĂLAJGÂRBOU193373,62
COVASNAZĂBALA4700173,62
MEHEDINŢIBURILA MARE193873,61
OLTGÂRCOV221583,61
GORJBAIA DE FIER4168153,6
VRANCEAGURA CALIŢEI250393,6
IAŞIVICTORIA4447163,6
BRAŞOVDRĂGUŞ111343,59
BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEUŢ251693,58
CARAŞ-SEVERINTOPLEŢ251793,58
VASLUITUTOVA3913143,58
GIURGIUCOLIBAŞI3081113,57
DOLJCOŢOFENII DIN DOS224483,57
IAŞIGOLĂIEŞTI3917143,57
CĂLĂRAŞIMODELU10649383,57
VASLUIPUŞCAŞI3646133,57
MUREŞBAHNEA3653133,56
GALAŢIBARCEA6454233,56
DOLJBUCOVĂŢ4219153,56
BUZĂUGLODEANU SĂRAT3933143,56
CARAŞ-SEVERINLĂPUŞNICEL84333,56
MEHEDINŢIPĂDINA112443,56
OLTPERIEŢI196573,56
SĂLAJSÂNMIHAIU ALMAŞULUI168563,56
CARAŞ-SEVERINBREBU NOU28213,55
SĂLAJCRASNA6752243,55
BACĂUMĂNĂSTIREA CAŞIN5352193,55
VASLUIOLTENEŞTI253793,55
VRANCEAPUFEŞTI4229153,55
VRANCEARĂCOASA3096113,55
VÂLCEAVOICEŞTI140753,55
CARAŞ-SEVERINCORNEREVA2826103,54
COVASNAESTELNIC113043,54
NEAMŢBÂRGĂUANI3400123,53
OLTIZVOARELE3396123,53
CĂLĂRAŞIRADOVANU3687133,53
ALBALUNCA MUREŞULUI255693,52
VÂLCEAVOINEASA142253,52
ARGEŞCICĂNEŞTI199273,51
GALAŢIFRUMUŞIŢA5417193,51
OLTIANCA3415123,51
GALAŢIUMBRĂREŞTI7151253,5
GALAŢIFOLTEŞTI3154113,49
ARADOLARI200673,49
HARGHITASECUIENI2865103,49
BUZĂUZĂRNEŞTI4878173,49
HUNEDOARABUCEŞ172563,48
MEHEDINŢISVINIŢA86333,48
BUZĂUZIDURI4018143,48
SATU MARECĂPLENI3171113,47
ARADUSUSĂU144253,47
CLUJCĂLĂRAŞI231183,46
IAŞIALEXANDRU I. CUZA2897103,45
BOTOŞANICRISTINEŞTI3766133,45
BOTOŞANIDÂNGENI3190113,45
ARGEŞDRAGOSLAVELE260793,45
CĂLĂRAŞISPANŢOV4642163,45
GORJVĂGIULEŞTI231683,45
TELEORMANBEUCA116443,44
ALBABLANDIANA87333,44
MEHEDINŢICĂZĂNEŞTI203473,44
MUREŞGĂNEŞTI3487123,44
BRAŞOVMĂIERUŞ3491123,44
BOTOŞANIVORONA7561263,44
BIHORBULZ204373,43
ALBALIVEZILE116543,43
TELEORMANPLOSCA5249183,43
OLTFĂRCAŞELE4672163,42
VASLUIGHERGHEŞTI263693,41
BRĂILACIOCILE235383,4
BOTOŞANIFRUMUŞICA5880203,4
SUCEAVAMOARA6473223,4
TULCEATOPOLOG4417153,4
BRĂILATRAIAN3240113,4
CLUJPETREŞTII DE JOS147653,39
GALAŢIŢEPU236783,38
GALAŢICOROD7410253,37
VÂLCEALALOŞU237483,37
IALOMIŢAMUNTENI-BUZĂU3261113,37
SATU MARESUPUR4151143,37
BISTRIŢA-NĂSĂUDTELCIU5929203,37
NEAMŢCEAHLĂU238383,36
GIURGIUGĂISENI5363183,36
IAŞIMIROSLOVEŞTI4167143,36
IAŞICRISTEŞTI3884133,35
BRAŞOVŞERCAIA2986103,35
VÂLCEASLĂTIOARA3280113,35
GALAŢIVALEA MĂRULUI3579123,35
MUREŞBRÂNCOVENEŞTI3898133,34
HARGHITACIUCSÂNGEORGIU5096173,34
CĂLĂRAŞIDOR MĂRUNT6592223,34
DOLJOSTROVENI4796163,34
GORJPOLOVRAGI269293,34
CONSTANŢASILIŞTEA149853,34
VRANCEAVIDRA7189243,34
VASLUIBOGDĂNIŢA150153,33
VRANCEATULNICI4208143,33
DOLJCALOPĂR3921133,32
COVASNACHICHIŞ150453,32
CĂLĂRAŞICURCANI5417183,32
BACĂUHELEGIU6319213,32
OLTOSICA DE JOS150453,32
VASLUIROŞIEŞTI3010103,32
OLTVULTUREŞTI211073,32
NEAMŢBORLEŞTI9379313,31
BIHORCRIŞTIORU DE JOS120843,31
CĂLĂRAŞIULMU120843,31
GORJBUMBEŞTI-PIŢIC212473,3
VRANCEAGAROAFA4849163,3
BISTRIŢA-NĂSĂUDSILIVAŞU DE CÂMPIE90833,3
BISTRIŢA-NĂSĂUDBISTRIŢA BÂRGĂULUI4553153,29
BUZĂUGHERGHEASA212573,29
ALBAPOŞAGA91133,29
BIHORTULCA273893,29
BACĂUBEREŞTI-TAZLĂU5487183,28
MUREŞCUCI182863,28
NEAMŢHORIA7328243,28
SUCEAVAPĂTRĂUŢI5786193,28
VASLUIBLĂGEŞTI122543,27
CONSTANŢACRUCEA3057103,27
BACĂUGIOSENI4277143,27
VÂLCEASCUNDU183763,27
BISTRIŢA-NĂSĂUDCETATE3063103,26
TELEORMANCOSMEŞTI246183,25
BUZĂUGĂLBINAŞI4308143,25
GORJPRIGORIA277193,25
OLTTIA MARE3996133,25
MARAMUREŞBĂIŢA DE SUB CODRU185463,24
SUCEAVAFRUMOSU3393113,24
IALOMIŢAGURA IALOMIŢEI246883,24
VÂLCEAROEŞTI216373,24
MEHEDINŢICORLĂŢEL123743,23
GALAŢILIEŞTI10843353,23
PRAHOVASALCIA92933,23
NEAMŢGHINDĂOANI186363,22
GORJPLOPŞORU6521213,22
DOLJGIGHERA280193,21
BACĂUHURUIEŞTI218073,21
SIBIUALMA187463,2
SIBIUALŢINA187763,2
VÂLCEAMĂDULARI125043,2
BRAŞOVŞOARŞ218673,2
VRANCEABĂLEŞTI188063,19
HUNEDOARABUNILA31313,19
SATU MARECRAIDOROLŢ219673,19
SUCEAVADORNA CANDRENILOR3130103,19
OLTLELEASCA125443,19
DÂMBOVIŢARĂSCĂEŢI219773,19
DOLJROBĂNEŞTI219173,19
TIMIŞBETHAUSEN283493,18
SATU MAREBOTIZ4082133,18
NEAMŢBOZIENI282993,18
GORJCÂLNIC220473,18
TULCEACHILIA VECHE188963,18
MEHEDINŢIDUMBRAVA125943,18
TIMIŞIECEA MARE283493,18
BISTRIŢA-NĂSĂUDJOSENII BÂRGĂULUI5351173,18
SUCEAVAMĂLINI7868253,18
BACĂURĂCĂCIUNI8487273,18
SIBIURĂŞINARI5652183,18
DOLJROJIŞTE251883,18
ALBAŞPRING251883,18
NEAMŢPÂNGĂRAŢI5371173,17
IAŞIRUGINOASA6305203,17
DOLJTERPEZIŢA157653,17
MUREŞBERENI126443,16
MARAMUREŞCOLTĂU3168103,16
MUREŞPETELEA3162103,16
GALAŢIBĂLĂBĂNEŞTI191363,14
BUZĂUBUDA286593,14
TIMIŞLOVRIN4134133,14
MUREŞLUNCA BRADULUI191163,14
MEHEDINŢIPĂTULELE3508113,14
ARGEŞRÂCA95533,14
PRAHOVAŞTEFEŞTI223273,14
DÂMBOVIŢAVĂCĂREŞTI5096163,14
MEHEDINŢIJIANA4786153,13
BOTOŞANIMIHĂILENI255683,13
SATU MAREMOFTIN4475143,13
COVASNAZAGON5118163,13
HARGHITALUPENI4806153,12
BACĂUPRĂJEŞTI224273,12
BISTRIŢA-NĂSĂUDTIHA BÂRGĂULUI6731213,12
BOTOŞANITRUŞEŞTI5446173,12
GORJVLADIMIR256183,12
CĂLĂRAŞIVLAD ŢEPEŞ192163,12
GORJARCANI128543,11
BUZĂUCOCHIRLEANCA5145163,11
MEHEDINŢIGROZEŞTI192863,11
SUCEAVABERCHIŞEŞTI3221103,1
DOLJDESA4836153,1
OLTGURA PADINII161153,1
TULCEALUNCAVIŢA4196133,1
CARAŞ-SEVERINLUNCAVIŢA226173,1
IAŞIVALEA SEACĂ6135193,1
MARAMUREŞBOCICOIU MARE4529143,09
IAŞICEPLENIŢA4204133,09
CONSTANŢACIOBANU3559113,09
GORJGODINEŞTI194263,09
GORJIONEŞTI226773,09
BRĂILASTĂNCUŢA3240103,09
SUCEAVAVADU MOLDOVEI4528143,09
IAŞIHELEŞTENI260083,08
BUZĂUPARDOŞI32513,08
BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEU-ODORHEI227673,08
TELEORMANSUHAIA194963,08
VÂLCEATETOIU227673,08
TIMIŞTOMEŞTI194863,08
DOLJVALEA STANCIULUI5198163,08
PRAHOVAŞOIMARI293593,07
BRĂILAVIŞANI228173,07
MARAMUREŞRONA DE JOS196163,06
BUZĂUTOPLICENI4253133,06
CARAŞ-SEVERINZORLENŢU MARE97933,06
GORJBUSTUCHIN3280103,05
SĂLAJCAMĂR164053,05
NEAMŢDĂMUC295593,05
CLUJMĂNĂSTIRENI131343,05
SĂLAJBOGHIŞ197163,04
SĂLAJCIZER230673,04
BACĂUCOŢOFĂNEŞTI3614113,04
MEHEDINŢIGÂRLA MARE3621113,04
MUREŞZAGĂR131643,04
BUZĂUCISLĂU4620143,03
GORJCĂPRENI198763,02
BRĂILAFRECĂŢEI132343,02
GALAŢIMUNTENI7615233,02
TELEORMANTRIVALEA-MOŞTENI231673,02
MUREŞAPOLD3324103,01
IAŞIPRISĂCANI6988213,01
IAŞIVOINEŞTI8636263,01
SUCEAVAZAMOSTEA298893,01
ALBARIMETEA99933
Citeşte Articolul Întreg pe Sursă