1 lună in urmă 2

A treia etapă de Liga 2 programată în 2021, runda a 18-a din sezonul regular, debutează sâmbătă, de la ora 11:00, cu trei meciuri, iar de la ora 12:00 începe ultimul joc al zilei. Duminică au loc alte trei partide, două de la ora 11:00 și una de la 13:00, iar luni (ora 15:30) și marți (19:00) sunt stabilite câte un meci.

În etapa a 18-a vor sta Concordia Chiajna și Petrolul Ploiești.

CONTINUAREA ARTICOLULUI o poți citi pe Liga2.ro:

The post Liga 2, etapa 18 | FK Csikszereda îi dă Rapidului două goluri în două minute. Farul se încurcă de CSM Slatina, Unirea Slobozia pierde la Buzău. Ultimele două clasate Pandurii și Aerostar au terminat meciul direct cu o remiză appeared first on Prosport.