2 luni in urmă 3

A doua etapă din Liga 2 programată în 2021, runda a 17-a a sezonului, și-a consumat deja primele două meciuri. Joi, la Buzău, SCM Gloria și Rapid au remizat la scorul de 0-0, în timp ce vineri seară, la Cluj-Napoca, ”U” Cluj a câștigat in extremis, în prelungirile prelungirilor, cu 2-1, în fața oltenilor de la CSM Slatina.

Etapa va continua sâmbătă cu cinci meciuri programate de la aceeași oră, 11:00, fără ca vreunul să fie transmis în direct la TV, cu toate că în fiecare joc se află câte o formație care este implicată în lupta pentru play-off: ASU Poli, FK Csikszereda, CS Mioveni, Dunărea Călărași și Metaloglobus.

CONTINUAREA ARTICOLULUI o poți citi pe Liga2.ro:

The post Liga 2, etapa 17 | Singurele meciuri ale zilei, cinci la număr, se dispută ACUM. Repriza secundă începe cu un nou gol, al treilea appeared first on Prosport.