Iulian Cristea, în lacrimi după înlocuirea din Clinceni - FCSB! Explicația lui Toni Petrea

3 săptămâni in urmă 33

Articol de GSP - Publicat joi, 22 aprilie 2021, 22:36 / Actualizat joi, 22 aprilie 2021 22:36

Iulian Cristea a fost schimbat la pauza meciului Clinceni - FSCB, câștigat de oaspeți cu 2-0. Fundașul central a fost surprins plângând în tribunele arenei din Călărași.

Iulian Cristea a făcut o primă repriză solidă împotriva Clinceniului, fără greșeli flagrante. La pauză, a fost însă înlocuit cu Andrei Miron, coleg revenit după o accientare. Cristea a fost surprins în lacrimi, consolat de Risto Radunovic.

Iulian Cristea, lacrimi în tribune la Clinceni - Călărași

Întrebat despre această înlocuire, antrenorul Toni Petrea n-a dat de înțeles că Iulian Cristea ar fi fost accidentat sau ar fi avut alt gen de probleme.

Ne speriasem un pic în momentul accidentării lui Miron. A iurmat un tratament destul de bun și și-a revenit rapid. A fost foarte bun astăzi, a intrat destul de bine și a dus. A fost o schimbare post pe post, ținând cont că Iulian a jucat multe meciuri. A fost oportună schimbarea lui
- Toni Petrea, antrenor FCSB

Faci Ce Spune Becali! Toni Petrea s-a supus ultimei indicații venite de la patron

VIDEO + FOTO FCSB a cerut penalty cu Clinceni: „I-a rupt mâna în fața ta! Nu vă e rușine, mă?”

Playtech: ȘOC TOTAL! Mihai Gâdea, derapaj halucinant la Antena 3: ‘Ciuma roșie l-a scăpat’