Imagini nemaivăzute în fotbal. Gol superb marcat cu o sticlă de apă în mână! În ce campionat de top s-a produs minunea VIDEO

2 săptămâni in urmă 16

Duminica, 26 Septembrie 2021, ora 10:15

38 citiri

Genoa şi Verona au remizat, sâmbătă, scor 3-3 (0-1), pe terenul primei echipe, într-un meci din etapa a VI-a din Serie A, conform news.ro.

Oaspeţii au condus cu 2-0, prin golurile lui Giovanni Simeone '8 şi Barak '49, gazdele au întors scorul prin Criscito '77 (p) şi 80 şi Mattia Destro '87, penrtu ca în final Kalinic să aducă un punct Veronei, printr-un gol marcat în minutul 90+1.

Golul lui Destro a fost unul deosebit, el reuşind o acţiune frumoasă, cu o sticlă de apă în mână.

După acest egal, Verona şi Genoa sunt pe locurile 14, respectiv 15, cu câte cinci puncte. Lider este AC Milan, cu 16 puncte.

Destro ha appena segnato con la bottiglietta in mano ❤️ pic.twitter.com/64Wg85TlwH

— Alessandro¹⁹ (@axlessand) September 25, 2021

Selecţionata de tenis a Europei conduce Restul Lumii cu scorul de 3-1, după partidele disputate vineri în prima zi a ediţiei a patra a Cupei Laver, găzduită de oraşul american Boston,...

Cel mai ciudat gol al sezonului! Nu îți vine să crezi cum a intrat mingea în poartă VIDEO

În meciul FC Sevilla - Valencia, desfăşurat miercuri, în etapa a VI-a a LaLiga, s-a marcat probabil cel mai ciudat gol din această săptămână. La scorul de 1-0, în minutul 15,...

Sursa: Ziare.com