Dinamo - Fuchse Berlin, ACUM pe Digi Sport 2. "Dulăii" încearcă să răzbune eșecul din tur

2 luni in urmă 22

Liga 2: Universitatea Cluj - Dunărea Călărași, marți, 16:45, Digi Sport 1

UCL: Zenit - Borussia Dortmund, marți, 19:55, Digi Sport 1

INTRĂ AICI PENTRU A URMĂRI LIVE PARTIDA DINAMO - FUCHSE!!!

UPDATE Minutul 37 Dinamo înscrie 3 goluri superbe și egalează la 18.

UPDATE Minutul 31 A început repriza secundă.

UPDATE Minutul 30 Germanii încheie în avantaj prima repriză, scor 14-12 pentru Fuchse.

UPDATE Minutul 24 Botea aduce egalarea! Dinamo - Fuchse 10-10

UPDATE Minutul 14 Dinamo încearcă să se apropie și reușește după o paradă a lui Heidaridad și golul lui Gavriloaia de 5-7.

UPDATE Minutul 7 Start slab pentru dinamoviști - Fuchse conduce cu 4-1.

UPDATE Minutul 1 A început partida.

În tur, "dulăii" au cedat în Germania, scor 29-33. Dinamo are la activ trei înfrângeri și un succes în cele patru partide din Grupa B a EHF European Handball League. "Dulăii" au învins până acum Nimes, scor 29-27, în a treia rundă.

Clasamentul grupei B din EHF European League:

Fuchse Berlin - 6p.Kristianstad - 6p.Nimes - 4p.Sporting Lisabona - 4p.Dinamo - 2p.Presov - 0p.

Doar primele patru echipe din grupă se califică în faza următoare.

Meciurile din EHF European League pot fi urmărite în direct pe canalele Digi Sport și în format live video pe site-ul digisport.ro.

Etichete: fuchse berlin , cs dinamo , ehf european league