Cum a sărbătorit iubita lui Valverde golul victoriei cu FC Barcelona. Imagini demențiale

1 săptămână in urmă 12

Joi, 13 Ianuarie 2022, ora 16:51

210 citiri

Real Madrid s-a calificat în finala Supercupei Spaniei după reprizele de prelungiri.

Uruguayanul Federico Valverde a adus victoria echipei lui Ancelotti, 3-2, cu rivala Barcelona.

A fost nebunie la Madrid după succesul în fața catalanilor.

Rămasă acasă, iubita lui Valverde, a sărbătorit reușita fotbalistului de la Real Madrid într-un mod neașteptat.

De fericire, Mina Bonino și-a dat tricoul jos, copiind practic gestul uruguayanului din teren.

La reacción de @Minabonino tras el gol de Fede Valverde. ♥️ pic.twitter.com/pt5PX7xuU7

— REAL MADRID❤️ (@AdriRM33) January 13, 2022

Real Madrid s-a calificat în finala Supercupei Spaniei, acolo unde va întâlni învingătoarea dintre Atletico Madrid și Bilbao. Toate meciurile se joacă în Arabia Saudită.

Formaţia Real Madrid s-a calificat, miercuri, în finala Supercupei Spaniei, învingând în semifinale echipa FC Barcelona, scor 3-2 după prelungiri, la Riad. Învingătorii au marcat prin...

Buget record pentru programul ”Rabla” în 2022. Modificările anunțate de ministrul Mediului

Ministrul Mediului, Tanczos Barna, a anunțat joi, 13 ianuarie, că programele ”Rabla” și ”Rabla Plus”, care vor începe în februarie, vor avea anul acesta cel mai mare buget de la...