Critici DURE la adresa lui Mario Camora

2 luni in urmă 2

frf.ro +49   FOTO

Mario Camora a fost criticat pentru prestația din meciul cu Germania. Sursă foto: frf.ro

Articol de GSP - Publicat luni, 29 martie 2021, 17:26 / Actualizat luni, 29 martie 2021 17:50

Grupul „Uniți Sub Tricolor”,format din ultrașii care încurajează organizat echipa națională a României, și-a continuat politica anti-Mario Camora.

Prestația din partida cu Germania a fost de ajuns pentru ca suporterii să-l ia din nou în colimator pe românul naturalizat anul trecut. Fundașul lui CFR Cluj a jucat doar 45 de minute contra Germaniei, fiind schimbat de Andrei Burcă la pauză. A fost depășit de cele mai multe ori și a ieșit greșit la ofsaid la faza golului marcat de Germania, ținându-l în joc pe Havertz. 3

3a fost nota primită de Mario Camora din partea Gazetei, după evoluția din meciul cu Germania

FOTO Imagini spectaculoase din meciul România - Germania 0-1

VIDEO Dumitru Dragomir, mesaj pentru Mirel Rădoi: „Păstrează-l pe Ovidiu Popescu, scapă de Camora”

Suporterii lui Dinamo și-au anunțat prezența la protestul de la Universitate. George Simion: „Azi ne luăm țara înapoi!”

5 stadioane noi, săli polivalente și un proiect uluitor pentru atletism. Imagini fabuloase de la Budapesta, capitala care trăiește și respiră sport

Playtech: BOMBĂ! Soțul Corneliei Catanga continuă scandalul cu Gigi Becali. L-a umilit public, fără milă: „Îți place să arunci cu bani doar...”