ACUM Barcelona 2-3 Bilbao | BOOOOM! Williams da lovitura in prelungiri cu un sut direct in vinclu! | Juve se INCURCA in derby-ul cu Inter si e pe 5 in clasament!

1 lună in urmă 20

Urmarim si comentam impreuna cele mai tari meciuri din campionate de top pe www.sport.ro si facebook.com/sport.ro.

00:00 18 Jan GOOOOOOL BILBAO! Inaki Williams isi duce echipa in avantaj cu un sut superb de la marginea careului! Balonul s-a dus direct in vinclu! 2-3

Inaki Williams great goal
follow @noob_fcb for more goalspic.twitter.com/47lVQAkinw

— noobfcb (@noob_fcb) January 17, 2021

23:51 17 Jan GOOOOOL BILBAO! Muniain centreaza din lovitura libera, balonul ajunge la Villalibre, care inscrie si egaleaza in minutul 90! 2-2

Asier Villalibre goal
follow @noob_fcb for more goalspic.twitter.com/jzMXvLUuyU

23:40 17 Jan GOOOOOOOL BARCELONA! Griezmann face dubla si isi duce echipa in avantaj dupa o actiune superba a lui Dembele cu Jordi Alba! Fundasul i-a trimis atacantului francez, care l-a invins pe Simon cu un sut din fata portii! 2-1

Griezmann rockets barca smooth into the lead again... Deadly Strike..what a wicked Goal!! Barcelona 2 up #SuperCopaFinal pic.twitter.com/ywUy6ddOA0

— Labadi Abrantie????? (@Nii_Champion1) January 17, 2021

23:01 17 Jan GOOOOOOL INTER! Barella primeste o centrare perfecta de la Bastoni si trimite balonul peste Szczesny! 2-0

— Actus Foot (@actus_fooot) January 17, 2021

22:45 17 Jan GOOOOL BILBAO! De Marcos restabileste egalitatea la doar un minut! Jucatorul lui Bilbao a scapat de fundasii Barcelonei si a trimis direct balonul venit din centrare.

Barcelona 1-1 Ahtletic Bilbao - De Marcos goalpic.twitter.com/7JCdunoK0Z

22:44 17 Jan GOOOL BARCELONA! Griezmann deschide scorul dupa o actiune superba a lui Dembele! Balonul a ajuns la Messi, care i-a pasat lui Alba. Fundasul a centrat in fata portii acolo unde Messi a lasat pentru Griezmann!

Weekend-ul e plin de fotbal in Europa!

In Anglia, Franta, Germania si Italia sunt programate etape din campionat, in timp ce in Spania se disputa 16-imile de finala ale Cupei Regelui si finala Supercupei Spaniei, in care se infrunta Barcelona si Athletic Bilbao, duminica, de la ora 22:00.